Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Привітання з нагоди 30-ї річниці Дня Незалежності України

Привітання з нагоди 30-ї річниці Дня Незалежності України

Шановна громадо !

Прийміть від депутатів Черкаської районної ради, від мене особисто найсердечніші вітання і побажання з нагоди величного державного свята українського народу — тридцятої річниці Дня Незалежності України!

Це не просто День народження держави. Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також день, коли варто думати про день завтрашній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією.

Тридцяту, ювілейну річницю незалежності України Черкаський район, як і увесь український народ, зустрічає в часи важких випробувань. Лише тепер через тяжкі уроки неоголошеної війни з агресором ми здатні осмислити наскільки високу ціну сплатили десятки поколінь українців в ім’я вільної, єдиної соборної України. Міцний козацький дух та жертовність нинішніх українських патріотів, які не вагаючись кладуть на вівтар миру і свободи найдорожче, що мають, — життя, засвідчує, що боротьба наших пращурів не була марною. Такий народ не зламати!

Сьогодні ми здаємо важкий іспит на вміння зберегти єдність нації і незалежність своєї держави. Але випробування тільки згуртували українців, пробудили високу громадянську свідомість і патріотизм, надали нам впевненості у тому, що Україна залишиться єдиною незалежною державою і стане достойним членом співдружності розвинених європейських країн.

Усі великі успіхи нашої держави складаються з успіхів кожного небайдужого українця — як безліч річок і потічків зливаються в один могутній Дніпро. Тож давайте з нагоди найважливішого свята України щиро покладатися на успіх наших спільних дій і продовження активної співпраці, яка єднає нас, зміцнює нашу державу.

Щиро вдячний вам за те, що своєю напруженою працею, своїм розумом і талантами зміцнюєте і примножуєте економічний потенціал держави і нашого району. Бажаю вам натхнення та невичерпної енергії, нових звершень і творчих злетів задля зміцнення та процвітання нашої рідної України. Зичу здійснення всіх ваших сподівань! Щастя, добра і достатку кожній родині!

Зі святом ! Слава Україні!

З повагою голова районної ради Олександр ВАСИЛЕНКО