Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

25 лютого 2014 року відбулася позачергова сесія обласної ради

25 лютого 2014 року відбулася позачергова сесія обласної ради 25 лютого 2014 року відбулася позачергова сесія обласної ради

25 лютого 2014 року відбулася позачергова сесія обласної ради. У засіданні, окрім депутатів та запрошених на сесію, взяли участь представники громадськості міста та активісти «майдану».

У ході засідання було обговорено ряд питань подальшої роботи обласної ради та схвалено кадрові рішення.

На початку засідання усі бажаючі змогли виступити зі своїми заявами та зверненнями. Після цього, голова обласної ради Валерій Черняк відкрив сесію та запросив депутатів проголосувати за схвалення порядку денного засідання, згідно з яким вони й продовжили працювати.

Першим питанням, за пропозицією присутніх, було підтримано заяву Валерія Черняка про дострокове припинення ним повноважень голови обласної ради. За таке рішення проголосували 77 депутатів.

Потім депутати перейшли до розгляду другого питання – обрання нового голови обласної ради. Після обговорення було ухвалено рішення внести до списку для таємного голосування дві кандидатури – депутатів Валентини Коваленко та Любові Майбороди.

25 лютого 2014 року відбулася позачергова сесія обласної ради

Після завершення процедури голосування та підрахунку голосів членами лічильної комісії, її голова Віталій Полях оголосив результати волевиявлення депутатів. Новим головою Черкаської обласної ради стала депутат від фракції «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Валентина Михайлівна Коваленко. За її кандидатуру проголосувало 65 депутатів із 77.

Після затвердження протоколу лічильної комісії новообраний голова обласної ради прийняла присягу, зайняла своє місце у президії та продовжила сесійне засідання.

Наступне питання щодо недовіри голові облдержадміністрації Сергію Тулубу підтримали 72 депутати.

Також було підтримано рішення про звернення до Верховної Ради України про призначення дострокових виборів до обласної ради.

Відділ інформаційного забезпечення та
взаємодії із засобами масової інформації
виконавчого апарату районної ради