Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Сьогодні депутати Черкаської районної ради зібралися на позачергову 35 сесію

Сьогодні депутати Черкаської районної ради зібралися на позачергову 35 сесію Сьогодні депутати Черкаської районної ради зібралися на позачергову 35 сесію

Сьогодні депутати Черкаської районної ради зібралися на позачергову 35 сесію. Питання порядку денного: про дострокове припинення повноважень голови Черкаської районної ради Смірнова Миколи Івановича; про обрання голови Черкаської районної ради; про недовіру голові районної державної адміністрації; про прийняття звернення до жителів району; про внесення змін до рішення районної ради від 31.01. 2014 № 33-2/VI «Про районний бюджет на 2014 рік».

Сьогодні депутати Черкаської районної ради зібралися на позачергову 35 сесію

Ще перед початком всі присутні вшанували пам’ять загиблих, на Майдані в Києві, хвилиною мовчання.

У відведений час народні обранці оголосили свої депутатські заяви та звернення. Такою можливістю, зокрема, скористався голова фракції Партії регіонів зачитав заяву депутатів – «регіоналів» про вихід із фракції Партії регіонів та її розпуск.

Сьогодні депутати Черкаської районної ради зібралися на позачергову 35 сесію

Відповідно до статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та на підставі письмової заяви, депутати достроково припинили повноваження голови районної ради Миколи Смірнова.

Головою районної ради шляхом таємного голосування було обрано Анатолія Анатолійовича Яріша, 40 голосами з присутніх 42 депутатів.

Відділ інформаційного забезпечення та
взаємодії із засобами масової інформації
виконавчого апарату районної ради