Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Дорогі ветерани війни і військової служби,військовослужбовці Збройних Сил!

Дорогі ветерани війни і військової
служби,військовослужбовці Збройних Сил!

Дорогі ветерани війни і військової служби,військовослужбовці Збройних Сил!

Дозвольте мені від імені районної ради, усього депутатського корпусу, від себе особисто, щиро привітати всіх із справжнім чоловічим святом, історія якого сягає початку минулого століття - Днем захисника Вітчизни!

Ми з вами виросли з цим святом, дорослішали й мужніли, беручи за приклад історію свого народу та його найкращих представників.

Попри зміну часів і політичних систем, нині 23 лютого, як і десятиліття тому, асоціюється насамперед, з мужністю та стійкістю людського характеру, силою духу та відданістю Батьківщині.

Цього дня ми вшановуємо всіх, хто причетний до цього високого звання, звання єдиного для всіх: від сивих й увінчаних нагородами фронтовиків, до молоді, яка лише нещодавно одягла військову форму.

Сьогодні в кожному домі віддають данину шани й поваги тим, хто в лиху годину війни, мужньо боронив українську землю.

Захисників Вітчизни вшановує вся Україна. Та найбільша шана вам, дорогі ветерани. Перед вами ми схиляємо голови, у вас вчимося любити Батьківщину.

Нехай у віках живе світла пам'ять про ваш подвиг. Ми вдячні вам за вашу активну життєву позицію і значний внесок у військово-патріотичне виховання молоді.

23 лютого – це визначна дата для всіх чоловіків, хто колись мав честь носити погони і військову форму. Але завжди, пліч-о-пліч з ними знаходились жінки. І за сучасних умов багато хто з них обрали для себе цю мужню професію. Тож сьогодні я висловлюю привітання всім жінкам, які захищають нашу Вітчизну, та які з тривогою і гордістю чекали і чекають на повернення з лав Збройних Сил своїх синів, братів, коханих.

Тож прийміть найщиріші вітання зі святом та побажання миру і злагоди. Хай спокій і добробут назавжди оселиться у ваших родинах. Мужності і стійкості, мирного неба над нашою рідною Україною!

З повагою

голова ради

Микола Смірнов