Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Голова ради Олександр ВАСИЛЕНКО бере участь у засіданні Палати місцевих влад Конгресу місцевих та регіональних влади при Президентові України

Голова ради Олександр  ВАСИЛЕНКО бере участь у  засіданні Палати місцевих влад Конгресу місцевих та регіональних влади при Президентові України

 

Сьогодні у Хмельницькому проходить засідання Палати місцевих влад Конгресу місцевих та регіональних влади за участі Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО.

Конгрес має на меті об'єднати законодавчу і виконавчу владу та організації місцевого самоврядування.

Від Черкащини делеговані для участі у засіданні Олександр ВАСИЛЕНКО, голова Черкаської районної ради, Анатолій БОНДАРЕНКО, Черкаський міський голова, Віталій ВОЙЦЕХІВСЬКИЙ, Золотоніський міський голова, Олег ГРИЦЕНКО, Руськополянський сільський голова, Юрій ПІКОВСЬКИЙ, голова Звенигородської районної ради.

Секретарем Конгресу обраний Кирило ТИМОШЕНКО, заступник керівника Офісу Президента.

Головою палати Місцевих влад Конгресу Обрали Андрія САДОВОГО, Львівського міського голову, заступниками обрано Сергія СУХОМЛИНА, Житомирського міського голову і Бориса ФІЛАТОВА міського голову міста Дніпра.

Андрій ЄРМАК, керівник Офісу Президента України поінформував про ініціативи щодо оптимізації місцевих бюджетів, удосконалення методики розподілу трансфертів місцевим бюджетам, наповнення районних бюджетів, оптимізацію доходів місцевих бюджетів та розширення повноважень органів місцевого самоврядування в частині адміністрування податків і зборів.

Олексій ЧЕРНИШОВ, міністр розвитку громад та територій України поінформував про напрацювання щодо внесення змін до Конституції України, нової редакції закону про місцеве самоврядування в Україні та переформатування районних державних адміністрацій в органи префектурного типу.

Олена ШУЛЯК народний депутат України, заступниця голови комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування поінформувала про систему реформування державного архітектурно-будівельного контролю.

На засіданні обговорювали шляхи вирішення різних проблем та найбільш жваве обговорення викликало питання будівництва індустріальних парків.

Такий формат співпраці законодавчої, виконавчої влади та місцевого самоврядування надасть можливість пришвидшити прийняття важливих законопроектів та запровадження механізмів вирішення викликів сьогодення, що сприятиме розвитку територіальних громад.