Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

9 лютого село Яснозір′я зібрало шанувальників ветеранського волейболу

9 лютого село Яснозір′я зібрало шанувальників ветеранського волейболу 9 лютого село Яснозір′я зібрало шанувальників ветеранського волейболу

9 лютого село Яснозір′я зібрало шанувальників ветеранського волейболу. В цей день було започатковано Кубок ветеранів з волейболу присвячений пам’яті депутата районної ради кількох скликань, голови постійної комісії з питань земельних відносин, Володимира Петровича Поповиченка. Організаторами змагань стали актив, ветерани села Яснозір’я, депутати районної ради та відділ у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації.

На церемонії відкриття багато теплих слів було сказано про Володимира Петровича, його знали не тільки в Черкаському районі, а й далеко за його межами. Після вшанування пам’яті хвилиною мовчання почалась справжня боротьба на волейбольному майданчику.

Команда Руської Поляни завоювала Кубок, у складі якої найстарший гравець турніру Віктор Страшко 1946 року народження, друге місце завоювали господарі і третє ветерани волейболу села Байбузи.

Відділ інформаційного забезпечення та
взаємодії із засобами масової інформації
виконавчого апарату районної ради