Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Християнська освіта – шлях до справжнього успіху

Християнська освіта – шлях до справжнього успіху

Освіта – це процес отримання інформації та навичок, необхідних для створення фундаменту, який знадобиться в житті. Право на нього гарантує наша Конституція.

Процес навчання дає нам розширення кругозору, підвищує комунікабельність, полегшує спілкування з людьми, вчить вести складні переговори, знаходити виходи з різних життєвих ситуацій. Освіта – це етап у житті, щоб отримати ті знання, які забезпечать людині подальше зростання і самовдосконалення.

20 травня 2021 року голова Черкаської районної ради Олександр ВАСИЛЕНКО, спільно з радником голови, депутатом Черкаської районної ради Людмилою ДОРОШКО з робочим візитом відвідали Християнську адвентистську гімназію ″Оазис надії″ в м. Черкаси. В ході зустрічі було проведено ознайомлення з навчальним закладом, умовами зарахування та навчання, програмою розвитку школи. Наразі є велика кількість бажаючих навчатися в даному закладі. В перспективних планах розвитку закладу передбачено будівництво ще одного навчального корпусу.

Навчання в ХАГ “Оазис надії” починається з дитячого садочка, до якого приймають з трьох років. В школі надається можливість для розвитку, вдосконалення та реалізації кожному учню. Наповнюваність класів в школі складає 6 – 18 дітей. Паралельно з основною базовою освітою збільшена кількість годин вивчення англійської мови, другою іноземною мовою є німецька. Введений курс “Християнська етика”.

Християнська освіта – шлях до справжнього успіху Християнська освіта – шлях до справжнього успіху

Школа виховує у дітей вміння практичного застосування знань, пов’язаних із шкільними предметами. Виховує вміння спілкуватися та креативно мислити на уроках. Мотивує проявляти комунікативні навички та емоційний ріст, необхідні для здорових відносин з однолітками, сім’єю та громадою. Навчає основним принципам здоров’я та збалансованого життя, включаючи розумне використання засобів масової інформації та часу. Розвиває самооцінку дитини разом із загальним усвідомленням варіантів кар’єри, відповідних її інтересам та здібностям. В ХАГ “Оазис надії” є можливість отримати освіту на екстернатній формі навчання.

Керівництво районної ради поспілкувалося з учнями школи, педагогічним колективом, обмінялися пропозиціями та роздумами щодо подальших взаємовигідних відносин.

Організаційний відділ виконавчого апарату районної ради