Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Укладено угоду з ЧДТУ про співробітництво у сфері туризму

Укладено угоду з ЧДТУ про співробітництво у сфері туризму

19 травня 2021 року Черкаський державний технологічний університет, за ініціативи кафедри туризму і готельно-ресторанної справи ЧДТУ, уклав угоди про співробітництво з Черкаською райдержадміністрацією та Черкаською районною радою щодо ефективної співпраці у сфері туризму.

Ректор ЧДТУ Олег Григор, голова Черкаської районної державної адміністрації Валерія Бандурко та голова Черкаської районної ради Олександр Василенко скріпили підписами відповідні угоди.

- Навчальна практика студентів нашого університету є важливою складовою частиною навчального процесу, – зауважив ректор університету Олег Григор, – адже студенти не тільки закріплюють і поглиблюють теоретичні знання, а й набувають уміння та навички практичної діяльності. Тому для нас важливим є налагодження співпраці з органами державної влади та органами місцевого самоврядування у цьому напрямку.

Метою укладення угод є створення сприятливих організаційних та економічних умов для розвитку туристичного потенціалу Черкаського району, раціонального використання туристичних ресурсів, підвищення конкурентоспроможності на міжнародному туристичному ринку, в тому числі через підтримку пріоритетних напрямів туристичної діяльності, залучення інвестицій у розбудову туристичної інфраструктури та індустрії гостинності, розширення міжнародного співробітництва.

Укладено угоду з ЧДТУ про співробітництво у сфері туризму

Розвиток туризму на Черкащині є пріоритетним напрямком у роботі органів державної влади та органів місцевого самоврядування. Адже Черкаський район – це місце концентрації унікальних культурно-історичних пам’яток. Тому Черкаська райдержадміністрація завжди готова співпрацювати у сфері туризму, сприяти організації та проведенню виробничих практик та стажувань студентів в туристичній сфері, залучати представників територіальних громад, що займаються розвитком туристичного напрямку до проведення спільних заходів – зазначила Валерія Бандурко.

Голова Черкаської районної ради Олександр Василенко наголосив: – Щиро пишаюся тим, що здобув першу вищу освіту, саме в цьому університеті, адже завдяки цьому отримав неабиякий потенціал. Наразі маємо чудову нагоду налагодити плідну співпрацю з університетом у сфері розвитку туризму у Черкаському районі. Зі свого боку всебічно сприятиму цьому напрямку діяльності.

Укладено угоду з ЧДТУ про співробітництво у сфері туризму

Відповідно до укладених угод партнери забезпечуватимуть системний та комплексний підхід до розвитку сталого туризму на території Черкаського району, створюватимуть сприятливі умови для залучення інвестицій у розбудову туристичної інфраструктури, реалізації інноваційних проектів, спрямованих на зростання попиту на туристичні послуги, збільшення надходжень від реалізації туристичних послуг, покращуватимуть систему освіти та професійної підготовки фахівців у сфері туризму, що забезпечуватиме підвищення рівня їхнього професіоналізму та якості обслуговування споживачів туристичних послуг. А також впроваджуватимуть прогресивні інноваційні наукові розробки у сфері туризму та курортів, ініціюватимуть маркетингове просування туристичного продукту Черкаського району на українському та міжнародному туристичних ринках, що формуватиме позитивний імідж Черкаського району як привабливого туристів.

За посиланням на сайт Черкаської РДА