Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

У Смілянській окружній прокуратурі підбили підсумки роботи за I квартал 2021 року

У Смілянській окружній прокуратурі підбили підсумки роботи за I квартал 2021 року

У Смілянській окружній прокуратурі відбулася координаційна нарада за участі керівників Черкаського районного управління та відділів поліції, відділу управління стратегічних розслідувань, Черкаського відділу управління СБУ в області та управління боротьби з наркозлочинністю в Черкаській області ДБН НПУ, яку провів керівник прокуратури Валентин Танцюра.

У роботі координаційної ради взяли участь голова Черкаської районної ради Олександр ВАСИЛЕНКО, голова Черкаської районної державної адміністрації Валерія БАНДУРКО, та Смілянський міський голова Сергій АНАНКО.

На нараді обговорили стан протидії злочинності та кримінальній корупції на території, ефективність заходів, спрямованих на протидію, виявлення і припинення кримінальних правопорушень, а також окреслили пріоритети та завдання на наступний період.

Підбито підсумки спільної роботи правоохоронних органів у запобіганні та протидії злочинності, впродовж I кварталу 2021 року.

За підсумками наради визначено спільні заходи, які правоохоронці будуть реалізовувати упродовж першого півріччя 2021 року.

За посиланням на сайт Черкаської РДА