Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Відновлення туристичного маршруту в Мошногірському парку

Відновлення туристичного маршруту в Мошногірському парку

За анонсованими раніше планами в п’ятницю, 9 квітня, відбулися заходи щодо відновлення туристичного маршруту в Мошногірському парку. Голова Черкаської районної ради Олександр ВАСИЛЕНКО, спільно з радницею голови районної ради Людмилою ДОРОШКО, за участі депутата Черкаської районної ради Андрія ДЗЮБИ, декана факультету харчових технологій та сфери обслуговування Черкаського державного технологічного університету Лариси ЧЕПУРДИ, викладачів та студентів цього університету, активних громадян здійснили пробний, перший прохід туристичним маршрутом по Мошногірському парку.

Учасники заходу розпочали свою ходу від санаторію ″Мошногір’я″, потім перейшли до Святославової вежі, далі маршрут проліг по вершині Мошногірського хребта до Софіїного стовпа, після того оглянули Скіфські кургани, далі попрямували до місця, де на початку ХІХ століття був розташований звіринець з ламами та верблюдами, побували біля так званої ″Брами″ входу в парк, оглянули місце, де стояв палац М. С. ВОРОНЦОВА та бесідку Ротонду.

Загалом можна відмітити, що учасники заходу здійснили прокладання туристичного маршруту “Алеями Мошногірського парку М.С.Воронцова”, створили туристичну навігацію та визначили перелік місць, де необхідне розташування знаків та вказівників для майбутніх туристів.

Відновлення туристичного маршруту в Мошногірському парку

Оглядаючи історичні пам’ятки та краєвиди місцевості, можна було зануритися в далеке ХІХ століття та перейнятися історичними перипетіями того часу, відчути себе частинкою минулої епохи.

На завершення учасники заходу отримали неабиякі позитивні емоції від побаченого, заряд бадьорості і енергії та пізнали багато цікавого і незнаного до сьогодні, адже проїжджаючи щоразу повз ці місця, ти навіть не замислювався, які поважні і знамениті люди тут проживали та творили свої шедеври.

Відновлення туристичного маршруту в Мошногірському парку

В подальшому домовлено у тісній співпраці з представниками Черкаського державного технологічного університету, Центру дитячої та юнацької творчості Мошнівської сільської ради, активних громадян продовжувати роботу в напрямку розбудови та впровадження туристичного маршруту “Алеями Мошногірського парку М.С.Воронцова”.

Організаційний відділ виконавчого апарату районної ради