Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Налагодження співпраці з представниками Польського культурного центру імені Кароля Шимановського

Налагодження співпраці з представниками Польського культурного центру імені Кароля Шимановського

У сучасній системі міжнародних взаємозв’язків культурна сфера стає важливою частиною дипломатичних відносин, зокрема двосторонніх.

Голова Черкаської районної ради Alexandr Vasylenko взяв участь у зустрічі з представниками Польського культурного центру імені Кароля Шимановського, яку сьогодні проведено в Черкаській райдержадміністрації на чолі з головою Valeriya Bandurko з метою налагодження діалогу, подальшої співпраці та партнерства.

Налагодження співпраці з представниками Польського культурного центру імені Кароля Шимановського

Представник Польського культурного центру імені Кароля Шимановського Геннадій Лінєвич розповів про свою діяльність, яка направлена переважно на збереження польської культурної спадщини:

- Партнерство по лінії шкіл, по лінії влади, обмін молоддю - у цьому полягає наш інтерес. Поляки бачать свою історичну роль в тому, що, по-перше, тут є польська громада (етнічні поляки), по-друге, є польська культурно-історична спадщина, яку вони поважають, а також присутній геополітичний інтерес – тобто збереження миру і спокою на територіях. Саме зараз ми затверджуємо з посольством туристичний маршрут по Черкаській області, про який буде знати Міністерство культури і творчої спадщини закордоном у Польщі. Це, у свою чергу, сприятиме фінансовим надходженням до районного бюджету.

Налагодження співпраці з представниками Польського культурного центру імені Кароля Шимановського

Керівництво району розповіли гостям про те, які завдання сьогодні стоять перед виконавчою гілкою влади та депутатським корпусом районної ради в умовах завершення реформи децентралізації.

Голова Черкаської райдержадміністрації Валерія Бандурко та голова Черкаської районної ради Олександр Василенко зазначили, що вбачають у співпраці з польськими колегами формування позитивного міжнародного іміджу, а також можливості використання кращого іноземного досвіду для розвитку Черкаського району, можливостей і ресурсів регіонів-партнерів.

Довідково: Черкаська обласна організація «Польський культурний центр імені Кароля Шимановського» здійснює свою діяльність на теренах області з 2003 року.

Кароль Шимановський – одна з тих визначних постатей музичної культури, яку вважають своєю в декількох країнах і відносять до сотні найкращих композиторів світу, поляк за походженням, народився 3 жовтня 1882р. у селі Тимошівка Кам`янського району на Черкащині. З 2010 року Тимошівська філія І ступеня комунального закладу "Кам'янський ліцей №1 Кам'янської міської ради Черкаської області" носить ім’я Кароля Шимановського.

Організаційний відділ виконавчого апарату районної ради