Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Привітання з нагоди католицького ВЕЛИКОДНЯ

Привітання з нагоди католицького ВЕЛИКОДНЯ

Дорогі віряни римо-католицького обряду!

Прийміть сердечні вітання від депутатів Черкаської районної ради, від мене особисто, від Черкаської райдержадміністрації в особі голови Валерії БАНДУРКО з нагоди Воскресіння Христового!

Відрадно, що в демократичній Україні кожен має право на свободу світогляду і віросповідання, тож сьогодні ми розділяємо із Вами радість важливої релігійної події - Воскресіння Ісуса.

Це свято покликане утверджувати віру та надію в серці кожного християнина, воно є символом Господньої любові до усього людства.

Ми усі пам’ятаємо, що Великдень приходить до нас, аби поєднати близьких людей. З настанням Пасхальних днів пробуджується не тільки земля, а й усі людські надії й сподівання на добру долю. Тому нехай в цей день також воскресне у Ваших душах усе найкраще на землі - непохитна віра, щира відданість і вічна любов. Тож і з цими проханнями, у злагоді та братерській любові, направляймо наші молитви до Господа! І головне, просімо Його про повернення миру в нашу Україну – це є найбільше бажання, яке об’єднує нас усіх!

Щиро бажаємо Вам відмінного здоров’я та довголіття!

Зичу гарного настрою, родинного затишку та наснаги на життєвих дорогах!

Хай береже Господь Вас та Ваших рідних!

З повагою голова Черкаської районної ради О.ВАСИЛЕНКО