Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

В Черкаському районі готувалися до відкриття футбольного сезону

В Черкаському районі готувалися до відкриття футбольного сезону

Під співголовуванням заступника голови Черкаської районної ради Олександра ГОНЧАРЕНКА та заступника голови федерації футболу Черкаського району Геннадія ОМЕЛЬЧЕНКА сьогодні в залі районної ради відбулося засідання федерації футболу Черкаського району.

До участі у засіданні долучилися представники футбольних команд Кам’янської, Чигиринської міських територіальних громад та Балаклеївської, Березняківської, Леськівської, Михайлівської, Мошнівської, Ротмістрівської, Руськополянської, Сагунівської, Степанецької, Степанківської сільських територіальних громад.

До порядку денного засідання федерації футболу Черкаського району було внесено ряд питань, а саме: Про Регламент проведення змагань по футболу, про жеребкування на кубок Черкаського району та про умови проведення чемпіонату Черкаського району по футболу.

За словами заступника голови Черкаської районної ради Олександра ГОНЧАРЕНКА районна рада зацікавлена у розвитку фізичної культури і спорту, зокрема популяризації футболу. Сьогоднішнім завданням є залучення якомога більше команд до участі у чемпіонаті Черкаського району. Це дасть змогу залучити до спорту та здорового способу життя більшу кількість населення та зробить сам чемпіонат цікавішим і змістовнішим.

В Черкаському районі готувалися до відкриття футбольного сезону

Під час діалогу кожен мав змогу висловити свої пропозиції та зауваження до Регламенту проведення змагань по футболу та умов проведення чемпіонату Черкаського району по футболу.

В підсумку в розіграші кубку Черкаського району візьме участь 12 команд, а в чемпіонаті Черкаського району по футболу – 15 команд.

Підготовчі роботи щодо початку зазначених змагань по футболу продовжуються.

За інформацією федерації футболу Черкаського району