Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Клубна робота, як форма активної підтримки безробітних

Клубна робота, як форма активної підтримки безробітних

Нещодавно фахівці сектору активної підтримки безробітних Черкаської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості провели засідання клубу пошуку роботи «Хто Я? Чого Я прагну? Самоаналіз та рефлексія життєвого досвіду». Це вебінар з соціальної адаптації для підвищення конкурентоспроможності жінок на сучасному ринку праці. На подібних заходах жінки опановують навички пошуку роботи та отримують допомогу в їх застосуванні для мінімізації термінів працевлаштування.

Складання резюме та супровідного листа, співбесіда, самопрезентація і адаптація в новому колективі - це основні теми, які звучать на заняттях. В ході обговорень фахівець служби зайнятості допомагає учасникам вебінару оцінити свою кваліфікацію, виробити чіткі і досяжні цілі, здобути навички ведення ділової бесіди з роботодавцями. Під час обміну досвідом та практичних занятть у претендентів виявляються нові можливості і ресурси для працевлаштування, приходить впевненість в собі, надія на краще. Семінари допомагають слухачам проаналізувати причини безробіття та зняти емоційну напругу і повірити у власні сили.

Сьогодні існує конкурентний попит на робочі місця, тому важливо побачити і зрозуміти свої переваги, освоїти нові методи і техніки. Саме цьому вчаться жінки в «клубі пошуку роботи», а завдяки їх відгукам фахівці служби зайнятості розуміють, що подібні тренінги є необхідні та ефективні.

«Психологічна підтримка, яку отримують люди, відвідуючи заняття клубу, часто стає вирішальним фактором в успішному працевлаштуванні» - зауважив директор Черкаської районної філії Олександр Гриценко.

За інформацією Черкаської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості