Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Сьогодні День народження Кобзаря

Сьогодні День народження Кобзаря

Дев'ятого березня цього року Україна відзначає 207-у річницю від Дня народження великого сина українського народу, пророка, одного з найвидатніших поетів світу Тараса Григоровича Шевченка. Поезія Великого Кобзаря відома далеко за межами нашої держави, перекладена на близько ніж ста мов. Така величезна повага різних народів світу невипадкова: в творчості Великого Кобзаря найбільш талановито та яскраво висвітлений дух свободи та цінності, які зрозумілі на земній кулі кожній людині.

Популярність поезії Тараса Шевченка знаходить великий відгук в серцях світової спільноти, ще й тому, що він з великою любов`ю змальовує характер українців, передбачає чимало негараздів і труднощів їх долі, але й свято вірить в незламність волелюбного духу нашого народу та його перемогу! В любові до рідної землі та свого народу Кобзар надихає нас вірою, що на зміну самої глибокої темряви, туги і розпачі прийде новий, щасливий і світлий для України день.

Минуло більше двох століть, а поезія Шевченка продовжує бути актуальною для нашої сучасності: вчора, сьогодні, завтра – різні люди знаходитимуть в безсмертних творах великого поета відповіді на актуальні питання нашого життя. Пам`ятаємо великого українського поета, працюючи заради розвитку і процвітання нашої держави!

Організаційний відділ виконавчого апарату районної ради