Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Робота депутатів Черкаської районної ради VIII скликання в постійних комісіях

Робота депутатів Черкаської районної ради VIII скликання в постійних комісіях

В рамках підготовки до проведення чергової сесії районної ради цього дня проведено засідання постійних комісій районної ради з питань регламенту, депутатської етики, забезпечення законності, запобігання корупції та організації роботи районної ради та з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та використання природних ресурсів. Участь в засіданнях постійних комісій взяли голова ради Олександр ВАСИЛЕНКО, його заступник Олександр ГОНЧАРЕНКО, радник голови районної ради, депутат районної ради Людмила ДОРОШКО, представники відповідних організацій, установ, працівники виконавчого апарату районної ради.

Розпочинаючи роботу, голова постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, забезпечення законності, запобігання корупції та організації роботи районної ради Олексій СОБКО повідомив, що на комісію внесено питання про Програму протидії тероризму на території Черкаського району на 2021-2025 роки та про Програму підвищення ефективності забезпечення громадського порядку та безпеки в судах, органах та установах системи правосуддя Черкаського району на 2021-2025 роки з порушенням терміну подачі документів відповідно до Регламенту Черкаської районної ради VIII скликання. Запропонував зазначені питання включити до порядку денного комісії та прийняти відповідні рекомендації.

Першим до членів комісії звернувся начальник Черкаського РВ (з дислокацією у м. Сміла Черкаської області) УСБУ в Черкаській області Олександр ГОРОХ, який доповів про основні положення Програми протидії тероризму на території Черкаського району на 2021-2025 роки. Заступник начальника Територіального управління Служби судової охорони у Черкаській області Ярослав ХРЯПАК озвучив Програму підвищення ефективності забезпечення громадського порядку та безпеки в судах, органах та установах системи правосуддя Черкаського району на 2021-2025 роки. Також постійною комісією були розглянуті питання: про Програму забезпечення громадського порядку та громадської безпеки на території Черкаського району на 2021-2025 роки, про хід виконання деяких районних програм, про внесення змін до Програми підтримки розвитку місцевого самоврядування у Черкаському районі на 2021-2022 роки, про організацію прийому громадян депутатами Черкаської районної ради VIII скликання.

Досить детально членами комісії були розглянуті зміни до Програми підтримки розвитку місцевого самоврядування у Черкаському районі на 2021-2022 роки, запропоновані депутатом районної ради від фракції «політична партія Всеукраїнське об’єднання «ЧЕРКАЩАНИ»» Олександром ШАМРАЄМ. Всі питання, обговорені на засіданні зазначеної постійної комісії, одноголосно рекомендовані до розгляду на сесії районної ради.

На засіданні постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та використання природних ресурсів, під головуванням В’ячеслава ТУРА, розглянуто питання про погодження надання надр у користування ТОВ «МАШСПЕЦПРОМ» та про погодження надання надр у користування ПП «ЧЕРКАСИ-КАР’ЄР ІІ». Вивчивши подані на комісію матеріали, депутатами заплановано провести додаткове засідання постійної комісії, залучивши до нього представників Державної екологічної інспекції у Черкаській області, Управління Державного агентства рибного господарства у Черкаській області та регіонального офісу водних ресурсів у Черкаській області, після чого визначитись з відповідними рекомендаціями щодо внесених до районної ради питань.

Організаційний відділ виконавчого апарату районної ради