Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Проведено засідання колегії Черкаської РДА

Сьогодні, заступник голови Черкаської районної ради Олександр ГОНЧАРЕНКО взяв участь у засіданні колегії Черкаської райдержадміністрації, яку провів голова Черкаської районної державної адміністрації Володимир КЛИМЕНКО, аби виступити з публічним звітом за 2020 рік.

У роботі колегії взяли участь начальники управлінь, відділів райдержадміністрації, керівники медичних закладів району, де кожен окремо доповнив виступ голови, та прозвітував по своєму питанню найважливіше з підсумків роботи за 2020 рік.

Щодо підсумків виконання місцевих бюджетів району за 2020 рік – виконано на 100,9%, доповіла начальник фінансового управління райдержадміністрації Ганна ШОКОТ.

За період 2020 року проведено значну роботу у сфері містобудування та архітектури. На 2021 рік голова РДА Володимир КЛИМЕНКО рекомендував з метою економії енергетичних ресурсів та скорочення споживання природного газу, активізувати роботу із запровадження енергоефективних заходів: використання альтернативних джерел енергії; проведення модернізації котелень; утеплення фасадів житлових і адміністративних будівель; забезпечити виконання запланованих обсягів з капітального та поточного ремонту вулично-дорожньої мережі району на 2021 рік.

Одним із пріоритетів у діяльності райдержадміністрації було і залишається забезпечення стабільної роботи системи охорони здоров’я, підвищення якості та доступності медичного обслуговування населення. Микола ГУСЬКОВ, головний лікар комунального некомерційного підприємства “Черкаська центральна районна лікарня” висловив окрему подяку голові РДА за фінансування та допомогу лікарні.

В свою чергу, Володимир Андрійович зазначив, що здобутки та досягнення є спільним надбанням великої громади Черкаського району, результатом партнерської праці об’єднаними територіальними громадами, аграріями і промисловцями, медиками і освітянами, представниками культурної сфери та громадськості.

За посиланням на сайт Черкаської РДА