Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

22 січня 2014 року в обласній філармонії відбулися заходи з нагоди відзначення свята – Дня Соборності та Свободи України

22 січня 2014 року в обласній філармонії відбулися заходи з нагоди відзначення свята – Дня Соборності та Свободи України 22 січня 2014 року в обласній філармонії відбулися заходи з нагоди відзначення свята – Дня Соборності та Свободи України

22 січня 2014 року в обласній філармонії відбулися заходи з нагоди відзначення свята – Дня Соборності та Свободи України. В урочистому заході прийняв участь голова Черкаської районної ради Микола Іванович Смірнов.

Перед початком урочистостей, голова обласної ради Валерій Черняк поспілкувався із журналістами та поділився власним баченням ролі сьогоднішнього свята в згуртуванні наших громадян задля спільного майбутнього.

– 95-річчя єднання українських земель ми відзначаємо у досить непростий час. До цієї історичної події ми прагнули та йшли шість століть. І хоч це було нелегко, переборовши усі протистояння, ми побудували нашу Українську державу. Тож сьогодні, як ніколи, нам потрібно об’єднати свої зусилля заради захисту держави, прав і свобод українців, збереження економічної стабільності в країні. Ми повинні проявити мудрість і виваженість та перейти до діалогу, знайти компроміс задля відновлення злагоди і стабільності на нашій рідній землі, заради українського народу, – підкреслив Валерій Черняк.

Урочисті заходи відкрила капела бандуристів обласної філармонії виконанням Гімну України.

З привітаннями до черкащан звернувся перший заступник голови облдержадміністрації Анатолій Івашкевич. Звертаючись до історичних події, що передували об’єднанню нашої країни, а потім її соборності та незалежності, Анатолій Івашкевич наголосив, що нині всі українці, незалежно від політичних та релігійних уподобань, мають бути соборниками, якщо їм не байдужа доля власної Батьківщини, її майбутнє. Особлива ж місія, за його словами, відводиться черкащанам, адже ми живемо в славному краї Богдана і Тараса, які були справжніми поборниками української державності.

Окремо, Анатолій Івашкевич закликав присутніх вшанувати хвилиною мовчання загиблих учасників протистоянь, що відбуваються в столиці.

Після слів вітань, голова обласної ради Валерій Черняк разом з першим заступником голови облдержадміністрації Анатолієм Івашкевичем вручили державні нагороди, Почесні грамоти обласної ради та облдержадміністрації жителям області, якими пишається наш край.

Під час урочистостей також виступив ветеран Збройних сил СРСР Василь Тарасенко. Він, зокрема, висловив щиру вдячність обласній владі, особисто голові облдержадміністрації Сергію Тулубу, за їхню небайдужість, постійну увагу до проблем ветеранів та надану їм допомогу.

Відділ інформаційного забезпечення та
взаємодії із засобами масової інформації
виконавчого апарату районної ради