Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Проведено нараду з сільськими головами територіальних громад

Проведено нараду з сільськими головами територіальних громад Проведено нараду з сільськими головами територіальних громад

З метою вирішення нагальних питань сьогодні в кабінеті голови райдержадміністрації проведено нараду.

Голова районної державної адміністрації Володимир КЛИМЕНКО, спільно з першим заступником голови райдержадміністрації Миколою ТУРИКОМ, заступником голови районної ради Олександром ГОНЧАРЕНКОМ, радником голови районної ради Людмилою ДОРОШКО за участю військового комісара Черкаського об’єднаного міського військового комісаріату Ігоря МАЛИМОНА, начальника відділу поліцейської діяльності № 1 (м. Черкаси) Черкаського районного управління поліції ГУНП в Черкаській області Олександра ЧЕПЦЯ, начальника міськрайонного відділу УДСНС України в Черкаській області Анатолія КОБКА, сільських голів Білозірської, Будищенської Леськівської, Мошнівської, Руськополянської, Сагунівської та Червонослобідської сільських рад територіальних громад та інших зацікавлених посадових осіб розглянули ряд важливих актуальних питань, а саме: про забезпечення виконання планового завдання по призову громадян на строкову військову службу, про забезпечення громадського порядку на території населених пунктів Черкаського району та про забезпечення пожежної безпеки на території населених пунктів Черкаського району.

Звернувшись до присутніх, голова районної державної адміністрації Володимир КЛИМЕНКО відмітив, що на сьогоднішню нараду запрошені лише сільські голови колишнього Черкаського району. Анонсував в найближчий час проведення наради з представниками укрупненого Черкаського району з ряду питань, які можливо сьогодні, в тому числі, будуть запропоновані до розгляду.

Розглядаючи питання забезпечення виконання планового завдання по призову громадян на строкову військову службу, головний лікар комунального некомерційного підприємства «Черкаська центральна районна лікарня» Червонослобідської сільської ради Володимир ГУСЬКОВ наголосив на проблемі відсутності фінансування проведення медичних оглядів громадян, військовослужбовців, військовозобов’язаних, резервістів для визначення ступеня їх придатності за станом здоров’я до військової служби. Лише Руськополянська сільська рада на весь рік та Білозірська сільська рада на 2 місяці цього року перерахували відповідні кошти. В свою чергу, сільські голови не відмовляються від взятих на себе зобов’язань, але виникають об’єктивні технічні обставини, які унеможливлюють фінансування зазначених цілей.

Доповідаючи присутнім про забезпечення громадського порядку на території населених пунктів Черкаського району, начальник відділу поліцейської діяльності № 1 (м. Черкаси) Черкаського районного управління поліції ГУНП в Черкаській області Олександр ЧЕПЕЦЬ рекомендував сільським головам облаштувати громади системами відеоспостереження, адже на сьогодні воно є ефективним, дієвим та реально скорочує час розкриття злочину.

Також на нараді сільськими головами були підняті проблемні питання щодо функціонування стихійних сміттєзвалищ, врегулювання питання перевезення пільгової категорії населення та інші.

Підсумовуючи, голова районної державної адміністрації Володимир КЛИМЕНКО наголосив на тому, що сьогодні сільськими головами були озвучені основні проблемні питання в процесі їх діяльності, які в подальшому спільними зусиллями будемо намагатись вирішити.

Організаційний відділ виконавчого апарату районної ради