Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Черкащина представлена у Конгресі місцевих і регіональних влад Ради Європи

Черкащина представлена у Конгресі 
місцевих і регіональних влад Ради Європи

Указом Президента України від 10.02.2021 №54/2021 затверджено склад делегації України в Конгресі місцевих і регіональних влад Ради Європи. Конгрес складається з двох палат: Палати місцевих влад та Палати регіонів. Національна делегація України у Конгресі складається з 12 представників України в Конгресі та 12 їх заступників (по 6 до Палати місцевих влад та Палати регіонів). Загальна кількість місць становить 315 для членів палат та 315 для їхніх заступників. Усі вони є обраними представниками більш ніж 200 тисяч місцевих та регіональних органів влад сорока семи держав – членів Ради Європи.

Голову Черкаської районної ради Олександра ВАСИЛЕНКА затверджено до складу заступників представників України в Палаті регіонів Конгресу.

Склад делегації України затверджується раз на 5 років.

Конгрес місцевих і регіональних влад Ради Європи є консультативним органом Ради Європи, який діє з 1994 року. Він представляє інтереси органів місцевих і регіональних влад 47-и держав-членів Ради Європи. Пріоритетами Конгресу є зміцнення та захист інтересів органів місцевих і регіональних влад, забезпечення їх участі у процесах європейської інтеграції, моніторинг дотримання державами-членами Ради Європи положень Європейської хартії місцевого самоврядування та спостереження за місцевими та регіональними виборами, які відбуваються в цих країнах.

40-а сесія Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи відбудеться 23 березня 2021 року. Засідання Конгресу відбуваються в приміщенні штаб-квартири Ради Європи у Страсбурзі.