Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

На п’яту позачергову сесію зібралися депутати Черкаської районної ради

На п’яту позачергову сесію зібралися депутати Черкаської районної ради

З метою вирішення нагальних питань сьогодення, урегулювання питань управління майном спільної власності територіальних громад сіл Черкаського району депутати Черкаської районної ради зібралися на п’яту позачергову сесію, яку провів заступник голови районної ради Олександр ГОНЧАРЕНКО .

Розпочинаючи роботу сесії, депутати районної ради хвилиною мовчання вшанували пам’ять про загиблих у 2020 році 56-ти воїнів, які віддали своє життя за самостійність і незалежність України, за мирне і щасливе майбуття українців.

Відповідно до Регламенту Черкаської районної ради VIII скликання перед початком роботи сесії, на засіданнях профільних постійних комісій районної ради, були розглянуті всі питання порядку денного п’ятої позачергової сесії районної ради та рекомендовані до розгляду на пленарному засіданні. Досить детально та ґрунтовно були розглянуті питання управління майном спільної власності територіальних громад сіл Черкаського району на засіданні постійної комісії з питань транспорту, зв’язку, комунальної власності та державної регуляторної політики.

Президія районної ради також обговорила та одноголосно рекомендувала внести на розгляд п’ятої позачергової сесії запропоновані питання порядку денного.

При формуванні порядку денного сесії районної ради депутати районної ради Станіслав СКІЦЬ та Олексій СОБКО запропонували додатково включити до порядку денного два звернення, які стосуються недопущення підвищення ціни на газ та електроенергію для потреб населення та збільшення видатків на виплату пільг і житлових субсидій громадянам на оплату житлово-комунальних послуг.

На п’яту позачергову сесію зібралися депутати Черкаської районної ради На п’яту позачергову сесію зібралися депутати Черкаської районної ради

Порядок денний сесії було сформовано в кількості 10 питань.

Про зміну найменування архівної установи та затвердження її положення та про Програму забезпечення функціонування Об’єднаного трудового архіву сільських територіальних громад Черкаського району на 2021-2022 роки доповіла завідувач неприбуткової комунальної установи «Трудовий архів Канівського району» Надія ВЕРХОГЛЯД.

З доповненнями постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської етики, забезпечення законності, запобігання корупції та організації роботи районної ради було прийнято рішення про план роботи Черкаської районної ради на перше півріччя 2021 року.

Більшістю від загального складу районної ради проголосували депутати за питання управління майном комунальної власності, про які доповіла завідувачка сектору з питань юридичного забезпечення та управління майном спільної власності виконавчого апарату Черкаської районної ради Ірина ГРИЦЕНКО. Зокрема, прийнято рішення про затвердження передавальних актів, про передачу майна, про зміну найменування юридичної особи та затвердження її Статуту в новій редакції, про затвердження переліків першого та другого типу об’єктів оренди комунальної власності та про внесення змін до Програми підтримки Господарського управління експлуатації приміщень Черкаської районної ради на 2018-2021 роки.

В ході сесії заступник голови районної ради Олександр ГОНЧАРЕНКО наголосив на тому, що основний, детальний, широкий розгляд питань порядку денного сесії проходить на засіданнях профільних постійних комісіях, де задаються уточнюючі питання, висловлюються пропозиції та напрацьовується проект рішення, а вже на пленарному засіданні йде його фіналізація.

На п’яту позачергову сесію зібралися депутати Черкаської районної ради На п’яту позачергову сесію зібралися депутати Черкаської районної ради

На завершення були проголосовані питання: про звернення депутатів Черкаської районної ради щодо недопущення підвищення ціни на газ та електроенергію для потреб населення та про звернення депутатів Черкаської районної ради щодо збільшення видатків на виплату пільг і житлових субсидій громадянам на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу у зв’язку з підвищенням тарифів на житлово-комунальні послуги.

Організаційний відділ виконавчого апарату районної ради