Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Черкаська районна рада провела четверту позачергову сесію

Черкаська районна рада провела четверту позачергову сесію Черкаська районна рада провела четверту позачергову сесію

З метою вирішення нагальних питань сьогодення та для створення можливості завершення фінансового року сьогодні голова районної ради Олександр ВАСИЛЕНКО провів четверту позачергову сесію Черкаської районної ради.

У роботі пленарного засідання взяли участь голова районної державної адміністрації, депутат Черкаської районної ради Володимир КЛИМЕНКО, представники Кам’янської, Смілянської районних державних адміністрацій, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники комунальних підприємств районної ради та засобів масової інформації.

Черкаська районна рада провела четверту позачергову сесію Черкаська районна рада провела четверту позачергову сесію

Відповідно до Регламенту Черкаської районної ради VIII скликання перед початком роботи сесії, на засіданнях профільних постійних комісій районної ради були розглянуті всі питання порядку денного четвертої позачергової сесії районної ради та рекомендовані до розгляду на пленарному засіданні.

Президія районної ради також обговорила та одноголосно рекомендувала внести на розгляд четвертої позачергової сесії запропоновані питання порядку денного.

Порядок денний сесії було сформовано в кількості 6 питань.

Черкаська районна рада провела четверту позачергову сесію Черкаська районна рада провела четверту позачергову сесію

Про внесення змін до районних бюджетів Кам’янського та Смілянського районів на 2020 рік доповіли відповідно начальник фінансового управління Кам’янської районної державної адміністрації Ольга ГВОЗДИК та начальник фінансового управління Смілянської районної державної адміністрації Любов РАК. Депутати одноголосно підтримали запропоновані зміни.

З метою удосконалення правових засад місцевого самоврядування, зміцнення матеріально-фінансової основи місцевого самоврядування, розвитку ініціативи населення у вирішенні питань місцевого значення та для підвищення професійного рівня депутатів, посадових осіб органів місцевого самоврядування депутатами районної ради прийнята Програма підтримки розвитку місцевого самоврядування у Черкаському районі на 2021-2022 роки, про яку доповів заступник голови районної ради Олександр ГОНЧАРЕНКО.

Черкаська районна рада провела четверту позачергову сесію Черкаська районна рада провела четверту позачергову сесію

Для уникнення заборгованості по здійсненню фінансування захищених видатків бюджету, зокрема видатки на оплату праці працівників бюджетних установ, нарахування на заробітну плату, оплату комунальних послуг та енергоносіїв депутати районної ради звернулися до Верховної Ради України з проханням внести зміни до Бюджетного кодексу України, розширивши перелік доходів, які б надходили до районного бюджету, а до Черкаської обласної ради та Черкаської обласної державної адміністрації з проханням виділити субвенцію з обласного бюджету для повноцінного функціонування Черкаської районної ради.

На завершення були проголосовані питання: про внесення змін до рішення районної ради від 11.12.2020 №2-18/VIII «Про безоплатну передачу бюджетних установ у власність об’єднаних територіальних громад» та про безоплатну передачу суб’єктів та об’єктів комунальної власності.

Організаційний відділ виконавчого апарату районної ради