Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

20 січня 2014 року голова районної ради Микола Іванович Смірнов провів щотижневу нараду

20 січня 2014 року голова районної ради Микола Іванович Смірнов провів щотижневу нараду

20 січня 2014 року голова районної ради Микола Іванович Смірнов провів щотижневу нараду з працівниками виконавчого апарату та керівниками комунальних підприємств районної ради.

На нараді обговорено питання про наслідки ревізії фінансово-господарської діяльності Черкаської районної ради за період з 01.10.2009 до 31.08.2013 та усунення виявлених порушень, попередження їх виникнення в подальшому. Доповіла по даному питанню начальник фінансово-господарського відділу виконавчого апарату районної ради Ольга Василівна Мирошниченко.

У ході наради голова районної ради заслухав інформацію керівників комунальних підприємств районної ради з приводу порушень фінансово-господарської діяльності їх підприємств.

Голова районної ради дав доручення керівникам комунальних підприємств районної ради, усунути порушення виявлені працівниками Держфінінспекції в Черкаській області до 10 лютого 2014 року.

На завершення наради Смірнов Микола Іванович обговорив з керівниками районних комунальних підприємств та керівниками відділів виконавчого апарату районної ради поточні завдання на робочий тиждень.

Відділ інформаційного забезпечення та
взаємодії із засобами масової інформації
виконавчого апарату районної ради