Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Голова районної ради взяв участь у засіданні колегії Черкаської районної державної адміністрації

Голова районної ради взяв участь у засіданні колегії Черкаської районної державної адміністрації

В роботі колегії Черкаської райдержадміністрації, яка відбулася 21 грудня 2020 року, взяв участь голова Черкаської районної ради Олександр ВАСИЛЕНКО. Голова Черкаської райдержадміністрації Володимир КЛИМЕНКО, який вів засідання, повідомив присутнім про питання, які вносяться на розгляд колегії, а саме: про підсумки виконання Програми з виконання Національного плану дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини у Черкаському районі на 2019-2021 роки; та про схвалення проєкту районного бюджету Черкаського району на 2021 рік.

Начальник служби у справах дітей Черкаської РДА, Інна ПОХОДЕНКО, зазначила, що: «На виконання завдань та заходів, передбачених означеною Програмою, протягом 2020 року службою у справах дітей Черкаської районної державної адміністрації проводилася відповідна робота.

здійснювалося обстеження умов їх проживання».

В результаті, було визначено продовжити роботу щодо постійного контролю за станом утримання дітей в сім’ях усиновителів, опікунів, піклувальників, прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу, активізувати роботу щодо влаштування дітей-сиріт у сімейні форми виховання.

Також за підсумком засідання колегії схвалено проект Черкаського районного бюджету на 2021 рік.

Організаційний відділ виконавчого апарату районної ради