Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

З світлим та радісним Днем Святого Миколая

З світлим та радісним Днем Святого Миколая

Шановні краяни !

Щиро і сердечно вітаю всіх з Днем Святого Миколая Чудотворця!

Миколай Чудотворець для нашого народу – символ доброти, єднання та душевної чистоти. А ще – символ надії та віри у найкращі людські чесноти.

Це світле і радісне свято першим приходить до нас як добра зимова казка, сповіщаючи наближення Різдва Христового та Нового Року. Воно дарує віру в здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у наші душі почуття надії і любові, надихає на добрі справи і милосердя до інших.

Особливо важливим та очікуваним є цей день для дітей, які переконані, що Миколай не омине їхньої домівки, неодмінно принесе подарунки та любов. Саме тому це свято завжди прикрашене щирими дитячими посмішками, адже у їхньому чарівному дитячому світі в День Святого Миколая здійснюються найпотаємніші й найфантастичніші дитячі мрії, добрі справи і задуми.

У День Святого Миколая хочу побажати кожній родині добра і щастя. Нехай тепло і ласка завжди будуть у ваших оселях, а Святий Миколай приносить тільки радість.

Нехай цьогорічне свято запам'ятається усім приємними несподіванками, гарним настроєм, подарунками та неповторними враженнями.

Зі святом!

З повагою Голова Черкаської районної ради О.ВАСИЛЕНКО