Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Робота депутатів районної ради в постійних комісіях

Робота депутатів районної ради в постійних комісіях

Цього дня депутатами Черкаської районної ради проведено засідання двох постійних комісій: з питань транспорту, зв’язку, комунальної власності та державної регуляторної політики та з питань регламенту, депутатської етики, забезпечення законності, запобігання корупції та організації роботи районної ради.

Олексій СОБКО наголосив на тому, що одним із основних документів, відповідно до якого будується робота районної ради, є її Регламент. Тому, до підготовки даного питання долучилися і депутати, і виконавчий апарат районної ради. Досить широко і ґрунтовно Регламент Черкаської районної ради VIII скликання було опрацьовано членами постійної комісії районної ради, узгоджено пропозиції, які надійшли від депутатського корпусу та рекомендовано комісією внести дане питання на розгляд сесії районної ради.

Також депутатами проголосовані рекомендації щодо внесення на розгляд пленарного засідання питань про утворення президії Черкаської районної ради VIII скликання та затвердження її складу та про Положення про президію Черкаської районної ради VІІІ скликання.

Паралельно в депутатській кімнаті голова постійної комісії районної ради з питань транспорту, зв’язку, комунальної власності та державної регуляторної політики Віталій ПЕТРОВ запропонував до розгляду депутатам 18 питань, які віднесені до управління майном комунальної власності. Питання стосувалися реорганізації Чигиринської, Канівської, Городищенської, Корсунь-Шевченківської, Смілянської, Кам’янської районних рад, про ліквідацію КЗ «РОМЦ НТ», ДЮСШ «Мрія», СПОРТКЛУБУ «СЛАВУТИЧ», редакції радіомовлення Черкаського району Черкаської області, Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Черкаського району та ряд інших питань. Всі питання, розглянуті на засіданні постійної комісії районної ради, рекомендовані до розгляду на сесії, окрім звільнення від орендної плати ФОП Ільченко, депутатами рекомендовано дане питання зняти з порядку денного.

Також, що стосується ліквідації ДЮСШ «Мрія» та СПОРТКЛУБУ «СЛАВУТИЧ», члени комісії рекомендували начальнику відділу освіти райдержадміністрації Людмилі ГРИГОРЧУК до кінця І кварталу 2021 року надати пропозиції щодо створення дитячої спортивної школи та спортивного закладу об’єднаними територіальними громадами, залучивши до цього питання сільських голів ОТГ та членів профільної постійної комісії.