Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Шана та вдячність за самовіддану працю

 Шана та вдячність за самовіддану працю

Сьогодні голова Черкаської районної ради Олексій СОБКО та заступник голови Черкаської районної ради Сергій СТЕПАНЮК взяли участь у зібранні колективу комунального некомерційного підприємства «Черкаська центральна районна лікарня» Черкаської районної ради з нагоди нагородження Ольги БУДНІКОВОЇ Почесною Грамотою Черкаської обласної ради.

Майже 40 років Ольга Володимирівна сумлінно і самовіддано працювала у центральній районній лікарні. Навіть будучи тривалий час заступником головного лікаря, залишалася практикуючим лікарем за покликанням. Наразі вона прийняла рішення вийти на заслужений відпочинок.

Поряд з основною професійною діяльністю, починаючи з 2006 року, вона обиралася депутатом Черкаської районної ради. Була головою та секретарем постійних комісій, які опікувалися питаннями охорони здоров’я. Брала активну участь у сесійних засіданнях. Її виступи були короткими, а аргументи – вагомими. З легкістю знаходила спільну мову з депутатами, сільськими головами, керівництвом району.

Депутатська діяльність Ольги Володимирівни була спрямована на допомогу виборцям, на покращення діяльності і підвищення рівня надання медичних послуг у Черкаській центральній районній лікарні.

Багато слів людської вдячності та щирих побажань лунало на адресу Ольги Володимирівни від голови ради, головного лікаря та колег – лікарів. На добру згадку квіти, щирі посмішки та фото з колективом.