Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО





Людей, які стали символами минулого року, обирали у Руській Поляні

Людей, які стали символами минулого року, обирали у Руській Поляні

У Руській Поляні цьогорічна церемонія присвоєння звання «Людина року-2013» відбулась у будинку культури за два дні до Нового року за старим стилем. Хоча номінанти, яких визнали кращими людьми минулого року, і не крокували червоною доріжкою, на урочистість моменту це не впливало. Щирі слова подяки за примноження добробуту та слави свого села кожному нагородженому висловив сільський голова Андрій Шапран. Переможців привітав і голова районної ради Микола Смірнов.

Уже 15 років поспіль виконавчий комітет сільської ради визначає кращих працівників підприємств та установ. Претендентів на почесне звання «Людина року» обирають поміж себе трудові колективи. Цьогоріч VIP-руськополянці отримали почесну грамоту, символічні подарунки від виконавчого комітету сільської ради, а ще персональні вітання від Діда Мороза та Снігуроньки і фото на пам’ять.

Людей, які стали символами минулого року, обирали у Руській Поляні Людей, які стали символами минулого року, обирали у Руській Поляні

– Минулий рік залишив свій значущий внесок в розвиток села, – зазначив у вітальному слові сільський голова Андрій Шапран. – Успішно спрацювало краще в районі сільськогосподарське товариство СТОВ «Зоря», яким вправно керує вже не одне десятиріччя Іван Йосипович Дарієнко, ПАТ «Руськополянський меблевий комбінат», заклади соціальної сфери села, на високому рівні показали себе спортсмени села, самодіяльні артисти. Добробут села починається з кожного з нас, з нашого серця, з нашої душі, з нашої праці. Сила Руської Поляни – в її людях, цілеспрямованих, талановитих, мудрих. Сьогодні нові імена продовжать літопис трудової звитяги нашого краю.

Людей, які стали символами минулого року, обирали у Руській Поляні

Серед них тракторист СТОВ «Зоря» Микола Коваленко, який цьогоріч визнаний кращим працівником сільськогосподарського виробництва, кращим працівником лісового господарства став старший майстер лісу Дахнівського лісництва Сергій Тарасюк, кращим працівником промисловості став майстер цеху ПАТ «Руськополянський меблевий комбінат» Микола Мацак, кращим працівником охорони здоров’я стала медична сестра Руськополянської дільничної лікарні Валентина Ляшевська, кращим працівником охорони материнства і дитинства стала завідуюча педагогічною частиною КЗ «Обласний дитячий протитуберкульозний санаторій «Руська Поляна» Ірина Шмашгайло, кращим працівником освіти села стала вчитель хімії та інформатики Ольга Підкошена, кращим працівником дошкільних установ села стала вихователь ДНЗ «Берізка» Людмила Кошман, кращим підприємцем села став В’ячеслав Гавін. Наймолодшим серед визнаних «Людиною року-2013» руськополянців став учень 11-го класу Руськополянської ЗОШ №1 Олександр Белько. Також цьогоріч вперше визначили кращих творчих та «на всі руки» майстрів. Так, відкриттям року у номінації «Творча особистість села Руська Поляна» став Євгеній Шмагайло, а кращим громадським активістом в утвердженні місцевого самоврядування у Руській Поляні – Василь Черненко. Минулий рік для спортсменів села став тріумфальним. У 2013 році вони вибороли для села почесне звання «Найспортивніше село Черкащини», до якого йшли останні кілька років. Для справжніх борців і гідне пошанування. Тож кращим спортсменом села визнаний кандидат в майстри спорту з міні-футболу Юрій Лісняк, а кращим тренером на громадських засадах став Володимир Фіалковський. Крім того, в номінації «Краща спортивна команда року» символами минулого року стали одинадцять членів команди з перетягування каната – Станіслав Шраменко, Владислав Лонський, Віталій Скульський, Анатолій Крутоус, Іван Гринько, Богдан Гапоненко, Юрій Гриценко, Олексій Лонський, Юрій Шмагайло, Юрій Пономаренко, Андрій Усенко.

– Людина року – є визнанням сили людей змінити світ, – зазначив у вітальному слові голова районної ради Микола Смірнов. – Тільки своїми добрими справами і вчинками людина заслуговує на повагу. Цю просту істину вже давно засвоїли у Руській Поляні. Ви справді гідні пошанування. А ще я вважаю, що руськополянцям просто пощастило народитися тут, і що вони мають такого сільського голову.

Святковий концерт для нагороджених та гостей дійства підготував творчий колектив музичної школи та будинку культури.

Наталя Усенко