Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Історія успіху: нові знання та сертифікат міжнародного зразка

Історія успіху: нові знання та сертифікат міжнародного зразка

В процесі пошуку роботи важливе прагнення до саморозвитку. Аби допомогти шукачам роботи розвинути додаткові знання та навички для працевлаштування, спеціалісти служби зайнятості запрошують для онлайн навчання на міжнародній платформі Coursera (https://www.coursera.org). Зараз від Черкаської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості на платформі навчаються більше 20 осіб з Черкаського району.

Серед бажаючих пройти навчання є і учасники АТО, для яких навчання стає додатковою активізацією власних резервів для продовження трудової діяльності в цивільних галузях. Пан Максим із с. Геронимівка після консультації з фахівцем з профорієнтації отримав безкоштовний доступ для реєстрації на платформі Coursera та обрав курси, навички з яких він хотів би удосконалити. Перед зверненням до Черкаської районної філії чоловік проходив службу в Збройних силах України, а після демобілізації хотів знайти роботу за освітою – в економічній сфері. Успішно пройшовши навчання він отримав сертифікат з курсу «Написання професійних електронних листів англійською мовою» від Технологічного інституту Джорджії США. «Програма занять складена логічно та доступно. Навчання дало мені чіткі прикладні знання, які я зможу використати як під час пошуку роботи так і в подальшій професійній діяльності» – зазначив пан Максим.

Якщо ти шукаєш роботу та бажаєш покращити свої знання та навички, маєш можливість пройти безкоштовне дистанційне навчання від провідних університетів світу. Для цього потрібно звернутися до фахівця з профорієнтації, який надасть потрібну інформацію і допоможе зорієнтуватися на онлайн-платформі. Довідки за телефоном 71-20-05.

За інформацією Черкаської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості