Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Вітання до Дня партизанської слави

Вітання до Дня партизанської слави

Шановні ветерани!

Вітаю Вас сильних духом, мужніх захисників Вітчизни з Днем партизанської слави.

З почуттям безмежної подяки й любові ми віддаємо данину поваги ветеранам антифашистського опору: колишнім підпільникам і партизанам, захисникам і визволителям рідної землі - усім, кого ми з гордістю називаємо народними месниками.

Полум’ям Другої світової війни Україна була охоплена 1225 нескінченних днів і ночей. Це були часи страждання та болю для всього українського народу. Як для тих, хто воював на фронті, у поліських лісах, Карпатських горах чи в міському підпіллі, так і тих, хто залишився на рідній землі, окупованій ворогом.

За підтримки мирних жителів проти гітлерівців боролися сорок шість партизанських з’єднань, близько двох тисяч загонів та розвідувально-диверсійних груп. Загалом збройний опір загарбникам чинили понад мільйон бійців. Антифашистський опір українського народу став воістину священною війною за визволення України.

У час найважчих випробувань партизани - фашизмові протиставили патріотизм, єдність і незламний дух. Вони не скорилися, і зі зброєю в руках дали гідну відсіч загарбникові. У серцях нащадків вічно житиме вдячність героям-партизанам і пам'ять про вірних синів і дочок Вітчизни, які полягли у боротьбі за її свободу.

Святим обов'язком держави і суспільства вважаю всебічну турботу про тих, чий ратний подвиг став запорукою вільного життя народу України.

Все менше і менше серед нас живих свідків тих подій. Та героїчні подвиги партизан і підпільників будуть жити вічно.

Низький уклін Вам та щира подяка за Ваш подвиг і звитягу, за самовіддану працю у повоєнні роки.

Щиро бажаю Вам, шановні ветерани, міцного здоров’я, бадьорості духу, довгих років активного життя, миру, добра та родинного затишку.

З повагою Голова Черкаської районної ради Олексій СОБКО