Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Голова ради Олексій Собко провів нараду з працівниками виконавчого апарату

Голова ради Олексій Собко провів нараду з працівниками виконавчого апарату

Сьогодні проведено нараду з працівниками виконавчого апарату районної ради з актуальних питань сьогодення.

З метою формування проекту порядку денного позачергової сесії районної ради проаналізували план роботи Черкаської районної ради на друге півріччя 2020 року. Відмітили про необхідність заслуховування питань про хід виконання районних програм, які стосуються галузей охорони здоров’я, правоохоронних органів, територіальної оборони, ремонту доріг та інші.

Голова акцентував увагу на своєчасному поданні інформації комітету з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Верховної Ради України щодо ситуації із захворюваністю населення на COVID-19. Відповідні супровідні листи направлені комунальному некомерційному підприємству «Черкаський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Черкаської районної ради та комунальному некомерційному підприємству «Черкаська центральна районна лікарня» Черкаської районної ради.

Окремо обговорили питання комунальної власності, зокрема щодо діяльності спеціалізованого комунального підприємства «Райліс», господарського управління експлуатації приміщень Черкаської районної ради та комунального підприємства теплових мереж Черкаського району.

Голова ради ініціював підготовку та проведення у середу чергової наради з керівництвом комунального підприємства теплових мереж Черкаського району для більш детального аналізу виконання заходів з підготовки до опалювального сезону.

Під час наради узгодили перелік основних заходів, які передбачені на поточному тижні та участь у них.

По закінченню наради головою ради були дані відповідні доручення працівникам виконавчого апарату.

Організаційний відділ виконавчого апарату районної ради