Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Щотижнева нарада в апараті Черкаської районної ради

Щотижнева нарада в апараті Черкаської районної ради.

Вже традиційно голова ради Олексій СОБКО підвів підсумки роботи районної ради за минулий тиждень. Відзначив події, у яких брали активну участь не лише керівництво району, а й депутати районної ради. Зокрема: День села Мошни, участь у флешмобі «Гімн на об’єктах будівництва», покладання квітів до пам’ятника борцям за волю України, участь у заходах з нагоди Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України. Також проаналізували виконання документів за попередній тиждень.

У відповідності до повноважень, наданих чинним законодавством, обговорили варіанти забезпечення територіальної виборчої комісії приміщенням, комп’ютерною технікою та автотранспортом.

Руслан ЯКОВЛЕВ поінформував про стан оформлення технічної документації на приміщення та реєстрації права власності підприємствами спільної власності територіальних громад сіл Черкаського району. А також про заходи, які здійснюються підприємствами під час підготовки до нового опалювального сезону.

Голова ради ініціював підготовку та проведення чергової наради з керівництвом комунального підприємства теплових мереж Черкаського району для більш детального аналізу виконання заходів з підготовки до опалювального сезону, затверджених підприємством.

Щотижнева нарада в апараті Черкаської районної ради Щотижнева нарада в апараті Черкаської районної ради