Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

З виконавчим апаратом районної ради обговорено порядок проведення позачергової сесії

З виконавчим апаратом районної ради обговорено порядок проведення позачергової сесії

Цього дня проведено нарада з працівниками виконавчого апарату районної ради з актуальних питань сьогодення.

На початку наради голова районної ради Олексій Собко зазначив про проведені, на минулому тижні, ряд робочих зустрічей. Зокрема керівництво району провело робочу поїздку до комунального некомерційного підприємства «Черкаська районна лікарня с.Мошни» Черкаської районної ради, де ознайомилось з роботою закладу в частині налагодження відповідних відносин з Національною службою здоров’я України.

Обговорено питання до проекту порядку денного позачергової сесії районної ради. Детально розглянуто проекти рішень районної ради, які вже розміщені на сайті районної ради в рубриці «Матеріали до чергової сесії» та інші матеріали. Зокрема, це питання: про внесення змін до «Програми забезпечення правопорядку в Черкаському районі на 2016-2020 роки», про внесення змін до районної програми «Про організацію громадських робіт на 2018-2022 роки», про хід виконання Програми з виконання Національного плану дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини у Черкаському районі на 2019-2021 роки», про внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2019 № 40-4/VIІ «Про районний бюджет Черкаського району на 2020 рік», про план роботи Черкаської районної ради на друге півріччя 2020 року та ряду питань управління майном спільної власності територіальних громад сіл Черкаського району.

Окремо обговорено питання комунальної власності в частині безпосередньої діяльності спеціалізованого комунального підприємства «Райліс», господарського управління експлуатації приміщень Черкаської районної ради та комунального підприємства теплових мереж Черкаського району.

Під час наради узгоджено перелік основних заходів, які передбачені на поточному тижні та участь у них.

По закінченню наради головою ради були дані відповідні доручення працівникам виконавчого апарату.

Організаційний відділ виконавчого апарату районної ради