Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО





30 липня – Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми

30 липня – Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми

Торгівля людьми – проблема, яка існує в усьому світі, турбує багатьох і має глобальні масштаби. Жертвами сучасних форм рабства в щорічно стають мільйони людей. Окрім економічних причин, які змушують шукати роботу за кордоном, важливими факторами, що сприяють торгівлі людьми, є незнання своїх прав, поширення суспільних стереотипів тощо. Наразі великого значення набуває інформування громадян про цю серйозну проблему, як один з найнебезпечніших злочинів проти людини.

Фахівці Черкаської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості систематично проводять заходи з метою підвищення рівня обізнаності населення щодо безпечної міграції та працевлаштування. Учасники тренінгів знайомляться із законодавством щодо попередження торгівлі людьми, моделюють різні соціальні ситуації, спростовують існуючі міфи щодо торгівлі людьми, аргументують власну позицію та дискутують. На сьогодні в умовах карантину, інформація про ризики шукачам роботи надається на сторінці філії у Фейсбук та на інформаційних вебінарах.

Цього року з нагоди відзначення Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми Міністерством соціальної політики України у співпраці з Координатором проєктів ОБСЄ в Україні, Представництвом МОМ в Україні - Агенством ООН з питань міграції, Громадською спілкою "А21 Україна" 30 липня заплановано проведення інформаційної кампанії «Працюй безпечно» в обласних центрах України та м. Києві.

Для тих, хто шукає роботу в Україні чи закордоном, цей проект дає відповіді на важливі питання. Як підготуватися до працевлаштування в іншій країні? Як виявити шахраїв, які намагаються обдурити вас під час укладання трудової угоди? І, що робити, коли ви, ваші родичі чи знайомі опинились перед небезпекою потрапляння в трудове рабство? Чи постраждали від торгівлі людьми?

Детальніша інформація на сторінці Фейсбук: work.safe.ua та за хештегом #працюйбезпечно

За інформацією Черкаської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості