Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Робота по підготовці комунального підприємства теплових мереж Черкаського району до нового опалювального сезону проходить відповідно до наміченого плану

Робота по підготовці комунального підприємства теплових мереж Черкаського району до нового опалювального сезону проходить відповідно до наміченого плану Робота по підготовці комунального підприємства теплових мереж Черкаського району до нового опалювального сезону проходить відповідно до наміченого плану

В черговий раз цього дня зібралися на нараду керівництво району та представники комунального підприємства теплових мереж Черкаського району для актуалізації питань, які перебувають на вирішенні.

За солова голови районної ради Олексія СОБКА, головне не лише розпочати в плановому режимі новий опалювальний сезон, а й продовжувати надавати послуги населенню по теплопостачанню протягом зими.

На нараді були підняті основні питання, які були окреслені в раніше даних дорученнях.

Начальник відділу житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування, енергетики та захисту довкілля управління житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля Черкаської районної державної адміністрації Інна МЕЛАНІЧ наголосила керівництву КПТМ Черкаського району на вчасному інформуванні щодо підготовки до нового опалювального сезону. На сьогодні згідно з відповідним графіком готовність підприємств, які надають послуги з теплопостачання повинна складати 50%, на що директор КПТМ Черкаського району Володимир ЛИЩЕНКО повідомив про направлення зазначеної інформації в передбачені терміни.

Розглядаючи питання постачання газу для КПТМ Черкаського району від НАК «Нафтогаз України» є позитивні зрушення, які дають підстави оптимістично планувати свою подальшу роботу.

По заборгованості жителів багатоквартирних будинків за надання послуг з постачання теплової енергії є позитивна динаміка. Цьому передувала спільна робота керівництва району та КПТМ Черкаського району. По двох споживачах за рішенням суду справи знаходяться на виконанні у ДВС.

Голова районної ради Олексій СОБКО рекомендував КПТМ Черкаського району до кінця липня цього року сплатити АТ «Черкасигаз» за відповідними договірними зобов’язаннями 512 гривень, щоб не виходити з графіку погашення боргів, бо до 31 серпня 2020 року необхідно буде заплатити 97,2 тисячі гривень.

Також обговорили питання стану готовності реєстраційної документації підприємства в цілому та відповідного обладнання.

За результатами сьогоднішньої наради КПТМ Черкаського району були дані нові доручення.

Робота в даному напрямку продовжується.

Організаційний відділ виконавчого апарату районної ради