Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Із 1 вересня діти зможуть піти до школи: у МОН назвали умови

Із 1 вересня діти зможуть піти до школи: у МОН назвали умови

Вже з 1 вересня 2020 року учні зможуть піти до школи, за умови, якщо регіон не потрапив до червоної зони за новими правилами адаптивного карантину.

Про це в ефірі каналу "Україна 24" повідомила заступниця очільника МОН Любомира Мандзій.

«Якщо ваша територія потрапить в зелений, жовтий чи помаранчевий рівень — ви можете бути впевнені, що діти 1 вересня сядуть за шкільні парти. Тільки на червоному рівні є заборона відвідувати заклади освіти», — зазначила Мандзій.

Окрім того, вона повідомила, що рівень епідеміологічної ситуації встановлюватиметься лише на певний проміжок часу. Також окремі території області можуть мати інший рівень, у разі збільшення кількості захворювання.

Рішення щодо зон ухвалюватиме Держкомісія техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Нагадаємо, уряд продовжив адаптивний карантин до 31 серпня. За епідеміологічним рівнем поширення коронавірусу буде виділено червону, помаранчеву, жовту і зелену зони за кожним регіоном.

«Рівень буде визначатися автоматизованим програмним забезпеченням на основі визначених алгоритмів та зібраних даних та затверджується Національною комісією ТЕБ НС. Базовим рівнем моніторингу є моніторинг на рівні області показників, які використовуються і зараз», – пояснив Міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

За посиланням на сайт Черкаської обласної ради