Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Корисні поради для шукачів роботи онлайн

Корисні поради для шукачів роботи онлайн

Карантинні заходи змінили звичний режим роботи Черкаської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості. Форми взаємодії з клієнтами служби зайнятості сьогодні перейшли в іншу площину і відбуваються, зазвичай, засобам онлайн-зв’язку.

Так, днями в районній філії відбувся черговий інформаційний вебінар із загальних питань зайнятості для 11 шукачів роботи. Його мета - ознайомлення з сучасним комплексом соціальних послуг, що пропонує служба зайнятості в дистанційному режимі. Під час онлайн-зустрічі учасників ознайомили з особливостями обслуговування клієнтів у період карантину, можливістю створення персонального кабінету тощо. Крім того, слухачі дізналися про стан ринку праці району, актуальні вакансії та джерела пошуку роботи.

Також фахівці надали поради щодо використання корисних електронних сервісів служби зайнятості:

- «Платформа з профорієнтації та розвитку кар’єри» (https://profi.dcz.gov.ua) - для проходження тестових методик;

- «Освітній портал державної служби зайнятості» (https://skills.dcz.gov.ua) - для проходження онлайн-курсів, переглядів семінарів, проходження тестів на визначення компетенцій для роботи в ІТ сфері;

- профорієнтаційна платформа «Моя професія: консультаційна мережа» (https://myprofession.com.ua) - для проходження тестових методик;

- платформи «Prometheus» (prometheus.org.ua) та «Courséra» (https://www.coursera.org/) - пропонують користувачам доступ до безкоштовних онлайн-курсів від найкращих університетів світу.

Зацікавлені особи отримали персональні коди доступу до онлайн-курсів та уже розпочали навчання. Ті, хто шукає себе у світі професій пройшли реєстрацію на профорієнтаційних платформах та приступили до тестування.

Всього від початку карантинних заходів було проведено 2 профконсультаційні та 3 профінформаційні вебінари, в яких взяли участь 35 осіб. Такий формат зустрічей є корисним та зручним для шукачів роботи, адже вони можуть отримати інформацію, яка допоможе у пошуку та отримати відповіді від фахівців на всі запитання, які їх цікавлять.

За інформацією Черкаської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості