Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Роботу по підготовці до нового опалювального сезону продовжено

Роботу по підготовці до нового опалювального сезону продовжено

За плановою домовленістю цього дня в кабінеті голови районної ради проведено чергову нараду щодо підготовки комунального підприємства теплових мереж Черкаського району до нового опалювального сезону.

Голова районної ради Олексій СОБКО, спільно з головою райдержадміністрації Володимиром КЛИМЕНКОМ, заступником голови районної ради Сергієм СТЕПАНЮКОМ, представниками КПТМ Черкаського району та іншими зацікавленими посадовими особами розглянули ряд важливих актуальних питань, які необхідно вирішити КПТМ Черкаського району для планового входження в новий опалювальний сезон 2020/2021 року.

Робота була побудована на аналізі виконання раніше даних доручень КПТМ Черкаського району. Одним із таких доручень було провести роботу щодо стягнення та недопущення заборгованості за надання послуг з постачання теплової енергії.

За повідомленням головного бухгалтера КПТМ Олександри НАЗАРЕНКО на сьогодні борг жителів багатоквартирних будинків в селах Хутори та Геронимівка за надання послуг з постачання теплової енергії складає 554,9 тисяч гривень. По двох споживачах за рішенням суду справи знаходяться на виконанні у ДВС. Також з деякими споживачами укладені відповідні договори реструктуризації. Сплата за надання послуг з постачання теплової енергії не так активно, але проходить.

Як зауважив голова райдержадміністрації Володимир КЛИМЕНКО, якщо люди, так звані «боржники», йдуть на конструктивну розмову, співпрацю, шукають шляхи подолання проблеми, яка виникла, то з ними можна домовлятися і вирішувати питання без застосування кардинальних кроків, а коли відсутнє найменше співрозуміння ситуації, в таких випадках необхідно приймати жорсткі міри (звертатися до суду).

Роботу по підготовці до нового опалювального сезону продовжено

За рекомендацією заступника голови районної ради Сергія СТЕПАНЮКА необхідно диференціювати «боржників» по сумі заборгованості, щоб можна було провести чіткий аналіз та швидко відреагувати на ту чи іншу ситуацію.

Також керівництво КПТМ Черкаського району повідомило про співпрацю з мешканцями багатоквартирних будинків в отриманні ними необхідних технічних умов для переходу на індивідуальне опалення.

Голова районної ради Олексій СОБКО наголосив на тому, що за відповідними договірними зобов’язаннями КПТМ Черкаського району повинно до 30 вересня 2020 року сплатити АТ «Черкасигаз» 195 тисяч гривень, інакше - розпочати новий опалювальний сезон буде неможливо.

На що директор КПТМ Черкаського району Володимир ЛИЩЕНКО повідомив, що зазначену суму фінансових зобов’язань буде сплачено вчасно.

Проаналізували також результати фінансово-господарської діяльності КПТМ Черкаського району. В результаті розрахунків котельні в селах Хутори та Геронимівка є збитковими. Це результат того, що квартир, яким надають послуги КПТМ Черкаського району в багатоквартирних будинках, мало, а затрати на доставку та надання теплової енергії значні. В результаті було дано доручення щодо вивчення даного питання з метою уникнення збитковості підприємства.

За результатами сьогоднішньої наради КПТМ Черкаського району були дані нові доручення.

Робота в даному напрямку продовжується.

Організаційний відділ виконавчого апарату районної ради