Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Колективи Черкаського району електричних мереж були відзначені районним керівництвом за оперативну роботу

Колективи Черкаського району електричних мереж були відзначені районним керівництвом за оперативну роботу

Голова районної ради Олексій СОБКО спільно з головою районної державної адміністрації Володимиром КЛИМЕНКОМ здійснили робочий візит до Черкаського району електричних мереж. 7 липня 2020 року в зв’язку з складними погодними умовами частина населених пунктів Черкаського району залишилась без електропостачання. Працівники Черкаського району електричних мереж завдяки злагодженій і професійній роботі оперативно ліквідували наслідки негоди та відновили електропостачання у населених пунктах району.

Користуючись нагодою, керівництво району в особі громад населених пунктів відзначило роботу Черкаського РЕМ та вручило Подяки за високий професіоналізм, сумлінну працю, зразкове виконання функціональних обов’язків у зв’язку з оперативною ліквідацією наслідків негоди у Черкаському районі:

колективу Черкаського району електричних мереж (директор – Юрій БАТУРІН);

колективу Худяківської енергодільниці Черкаського району електричних мереж (керівник – Сергій ГРАМ);

Колективи Черкаського району електричних мереж були відзначені районним керівництвом за оперативну роботу Колективи Черкаського району електричних мереж були відзначені районним керівництвом за оперативну роботу

колективу Черкаської енергодільниці Черкаського району електричних мереж (керівник – Євгеній ЧЕРЕДНІЧЕНКО).

У ході робочого візиту директор Черкаського району електричних мереж Юрій БАТУРІН ознайомив керівників району з роботою підприємства. Нещодавно відбулося відкриття капітально відремонтованої будівлі Черкаського району електричних мереж, який обслуговує споживачів району. Перший етап капітального ремонту тут завершили в листопаді минулого року. Другу чергу закінчили в грудні, і вже в новий рік увійшли з повністю новим, сучасним адмінкорпусом європейського рівня.

Очільники району оглянули оновлену будівлю, зручну і комфортну, як для працівників, так і для споживачів. У оновлених приміщеннях для працівників тепер є все необхідне, вони мають змогу виконувати свою роботу в комфортних та сучасних умовах, облаштовано душові, вбиральні, кімнати для прийому їжі, закуплено нові меблі, оновлено диспетчерську службу. Зручно й те, що відвідувачам тепер не потрібно витрачати багато часу, щоб вирішити всі питання, йти кудись шукати термінал чи банкомат. Облагородили і прилеглу до РЕМ територію: встановили альтанку для відпочинку, фонтан, ліхтарі, висадили клумби.

Колективи Черкаського району електричних мереж були відзначені районним керівництвом за оперативну роботу Колективи Черкаського району електричних мереж були відзначені районним керівництвом за оперативну роботу

Наприкінці зустрічі керівники району подякували працівникам Черкаського району електричних мереж за професійне виконання функціональних обов’язків, наголосили на співпраці для безперебійного електропостачання жителів району та побажали модернізації підприємству, залучення інвестицій для підвищення стандартів надання послуг населенню до європейського рівня.

Організаційний відділ виконавчого апарату районної ради