Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Керівники району вшанували світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна

Керівники району вшанували світлу пам'ять  мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна

З нагоди відзначення Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні сьогодні в селі Свидівок голова районної ради Олексій Собко та голова райдержадміністрації Володимир Клименко спільно з Свидівоцьким сільським головою Світланою Вовк та головою Черкаської районної організації Організації ветеранів України Лідією Косенко вшaнувaли пaм’ять жертв Другої світової війни.

Вічний вогонь, сірі постаті монумента, викарбувані імена нагадують нам про вічну пам’ять і вічну скорботу. Щороку в цей день український народ вшановує світлу пам’ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку.

Керівники району вшанували світлу пам'ять  мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна Керівники району вшанували світлу пам'ять  мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна

Урочистим покладанням квітів до пам’ятного знаку воїнам Великої Вітчизняної війни та каплички воїнам-односельчанам, які здобули перемогу у Великій Вітчизняній війні і відбудували рідне село, віддали шану всім загиблим, всім тим, хто поклав на вівтар перемоги свої життя та здоров’я.

Пам'ять про полеглих вшанували хвилиною мовчання.

Керівники району вшанували світлу пам'ять  мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна

Організаційний відділ виконавчого апарату районної ради