Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Керівників медичних закладів привітали з прийдешнім професійним святом

Керівників медичних закладів привітали з прийдешнім професійним святом

Голова ради Олексій Собко та голова райдержадміністрації Володимир Клименко цього дня привітали головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Черкаський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Черкаської районної ради Ганну Пантюхіну, головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Черкаська центральна районна лікарня» Черкаської районної ради Миколу Гуськова та директора комунального некомерційного підприємства «Черкаська районна лікарня с. Мошни» Черкаської районної ради Олександра Кізяна, а в їх особі і всіх медичних працівників Черкаського району з прийдешнім професійним святом.

Звертаючись до лікарів, голова ради Олексій Собко відмітив, що це свято разом з лікарями відзначають тисячі людей, яким лікарі подарували радість перемоги над недугами.

Голова райдержадміністрації Володимир Клименко відзначив, що медичні працівники району, навіть в нелегких умовах сьогодення, намагаються не знижувати обсягів і якості медичної допомоги, розробляють нові ефективні засоби лікування й профілактики захворювань.

Керівників медичних закладів привітали з прийдешнім професійним святом

Окремі слова вдячності були висловлені за боротьбу на так званій «передовій» з всесвітньою пандемією COVID-19.

Керівництво району подякувало колективам медичних працівників за значний внесок у розвиток галузі охорони здоров’я, високий професіоналізм, відданість обраній справі та з нагоди Дня медичного працівника.

Керівників медичних закладів привітали з прийдешнім професійним святом Керівників медичних закладів привітали з прийдешнім професійним святом

Організаційний відділ виконавчого апарату районної ради