Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Вітання МЕДИЧНИМ ПРАЦІВНИКАМ з нагоди професійного свята

Вітання МЕДИЧНИМ ПРАЦІВНИКАМ з нагоди професійного свята

Шановні медичні працівники Черкаського району!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята — Дня медичного працівника, і дозвольте від імені громади подякувати Вам, і особливо бригадам, які зараз перебувають на передовій боротьби з небезпечним корона вірусом, за щоденну виснажливу працю — невпинну боротьбу за здоров’я та життя людини. Дякуємо лікарям, медсестрам, рятувальникам, санітарам, медичним секретаркам, водіям, усім, хто працює у лікарнях. Також дякуємо тим, кого не завжди видно – лаборантам, фармацевтам, яких ми зустрічаємо щоденно. Часто ці слова подяки вони не чують безпосередньо.

Немає професії жертовнішої та гуманнішої, ніж професія медика, проте медичну галузь по-різному оцінюють у суспільстві: від шанобливої вдячності до найжорсткішої критики. Проте, незважаючи ні на що, для лікаря понад усе стоїть пацієнт — його здоров’я і повноцінне життя.

Незважаючи на цілу низку проблем, які в останні роки намагається подолати система охорони здоров’я в Україні, Ви як істинні професіонали, як мовчазні ангели-охоронці завжди готові прийти на допомогу незнайомій людині, виявляючи відданість своїй справі, ігноруючи особисті плани і проблеми, часто наражаючись на професійні небезпеки і навіть ризикуючи власним життям.

У Ваших руках — складна і відповідальна справа. Сподіваємося, що Ви й надалі з високою відповідальністю та сумлінням виконуватимете поставлені перед Вами завдання, дбатимете про нові професійні здобутки, а Ваші зусилля винагороджуватимуться повагою і вдячністю суспільства. Низький уклін Вам за Вашу невтомну працю та щире і відкрите серце. Завдяки Вашій турботі та професійній майстерності у людини з’являється віра та надія на одужання, і це — найголовніше.

Сердечно бажаємо Вам та вашим родинам здоров’я, щастя, добра і благополуччя, невичерпної енергії та нових професійних здобутків в ім’я України. Нехай благословенними будуть Ваші дороги, радують друзі, колеги, надихають нові справи, зігріває родинне тепло.

З повагою голова Черкаської районної ради О.СОБКО