Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Сучасна амбулаторія загальної практики сімейної медицини запрацювала в Будищенській громаді

Сучасна амбулаторія загальної практики сімейної медицини запрацювала в Будищенській громаді Сучасна амбулаторія загальної практики сімейної медицини запрацювала в Будищенській громаді

Цього дня голова районної ради Олексій Собко спільно з головою райдержадміністрації Володимиром Клименком взяли участь у визначній для району події, а особливо для села Будище – відкритті новозбудованої амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Урочисто перерізати червону стрічку на вході до новозбудованої амбулаторії загальної практики сімейної медицини завітав голова Черкаської обласної державної адміністрації Роман Боднар. На відкритті також були присутні заступник голови районної ради Сергій Степанюк, Будищенський сільський голова Григорій Приходько, представники підрядної організації, медичні працівники та жителі села Будище.

Вартість новозбудованої амбулаторії загальної практики сімейної медицини складає 5,6 мільйона гривень, з яких на умовах співфінансування з державного бюджету виділено 4,4 мільйона гривень, та 1,2 мільйона гривень виділило ДП «ПЕРЕМОГА НОВА». Будівництво медичного закладу тривало близько 9 місяців.

Нова амбулаторія обслуговуватиме жителів сіл Будище, Лозівок, Єлизаветівка та Новоселівка, а це 2712 жителів, з яких 2274 дорослих та 438 дітей.

Сучасна амбулаторія загальної практики сімейної медицини запрацювала в Будищенській громаді Сучасна амбулаторія загальної практики сімейної медицини запрацювала в Будищенській громаді

За словами очільника області Романа Боднара даний проект щодо будівництва нових амбулаторій загальної практики сімейної медицини започаткований ще в 2018 році. Так повелося, що в великих містах, містах обласного значення, де велика кількість жителів, завжди спрямовувалась увага, в тому числі і на медичну галузь, а сільська місцевість залишилася обділеною. Тому керівництвом держави було вирішено спрямувати державну субвенцію на будівництво об’єктів, один з яких сьогодні відкривали. Голова Черкаської обласної державної адміністрації повідомив, що до кінця цього року заплановано збудувати ще 4 нових та реконструювати 21 медичний заклад.

Роман Боднар відмітив, що в амбулаторії буде встановлено сучасне обладнання для лікування й діагностики різних захворювань. Окрім того, буде закуплено службовий автомобіль для невідкладної допомоги з підвищеною прохідністю. Комплект телемедицини лікарі вже отримали. Враховуючи складові, коли лікарі первинної ланки вже мають гідну заробітну плату, маючи нові, комфортні, сучасні умови праці, а жителі мають змогу отримати якісну, своєчасну і повноцінну медичну допомогу виникає бажання не від’їздити за кордон працювати, а жити в своїй територіальній громаді і повноцінно розвиватися.

Сучасна амбулаторія загальної практики сімейної медицини запрацювала в Будищенській громаді Сучасна амбулаторія загальної практики сімейної медицини запрацювала в Будищенській громаді

У своїх виступах обласне курівництво і керівники району привітали жителів з визначною подією, побажали усім міцного здоров’я, щастя, наснаги та успіхів в житті, щоденній праці на благо їхніх родин, громади та України. Новозбудована амбулаторія – це здоров’я і комфорт для жителів сіл, а для медичного персоналу це робочі місця та заробітна плата. Наголосили також на тому, що головними завданнями для влади має бути соціальний захист населення та доступна якісна медицина.

Організаційний відділ виконавчого апарату районної ради