Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Виконавчим апаратом районної ради сплановано роботу на тиждень

Виконавчим апаратом районної ради сплановано роботу на тиждень

Цього дня проведено нараду з працівниками виконавчого апарату районної ради з актуальних питань сьогодення.

На початку наради голова районної ради Олексій Собко підбив підсумки проведеного звітування фінансово-господарської діяльності організацій, установ, закладів спільної власності територіальних громад сіл Черкаського району та виконання фінансових планів комунальних підприємств Черкаської районної ради за 2019 рік та за І квартал 2020 року. Наголосив на тому, що за результатами аналізу зазначених звітів будуть дані відповідні доручення.

Обговорено план дій щодо сьогоднішньої робочої поїздки до комунального закладу «Черкаський обласний протитуберкульозний диспансер» в селі Геронимівка та до комунального закладу «Обласний дитячий протитуберкульозний санаторій «Руська Поляна»» в селі Руська Поляна.

Також з працівниками виконавчого апарату районної ради обговорено проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад». Кабінет Міністрів України погодив проєкти постанов про утворення та ліквідацію районів, згідно з якими в Україні будуть ліквідовані існуючі 490 районів та створено 129 нових.

Окремо обговорено питання комунальної власності в частині безпосередньої діяльності спеціалізованого комунального підприємства «Райліс», господарського управління експлуатації приміщень Черкаської районної ради та комунального підприємства теплових мереж Черкаського району.

Під час наради узгоджено перелік основних заходів на поточний тиждень та участь у них.

По закінченню наради головою ради були дані відповідні доручення працівникам виконавчого апарату.

Організаційний відділ виконавчого апарату районної ради