Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Активу Черкаського району офіційно представили нового голову райдержадміністрації

Активу Черкаського району офіційно представили нового голову райдержадміністрації

Черкаська районна державна адміністрація – з новим керівником. Відповідно до розпорядження Президента України від 26 травня 2020 року №362/2020-рп головою Черкаської районної державної адміністрації призначено Володимира Клименка. Офіційно представив його активу району голова Черкаської облдержадміністрації Роман Боднар. Очільник області доручив Володимиру Клименку забезпечити злагоджену роботу районної адміністрації в інтересах мешканців району. Він підкреслив, що новопризначений голова РДА пройшов ретельний відбір з-поміж інших кандидатів.

В своєму виступі голова Черкаської обласної державної адміністрації Роман Боднар зазначив, що для реалізації соціально-економічних та культурних програм розвитку регіону новопризначений голова повинен, насамперед, прислухатися до голосу громади та підтримувати співпрацю з депутатським корпусом, сільськими головами та керівниками місцевих органів влади. Застосовувати свої знання та набутий досвід під час роботи сільським головою та керівником Чигиринської райдержадміністрації. Керівна посада – це, насамперед, про відповідальність, кропітку роботу та про щоденну відповідь на запитання «що я можу зробити на користь?». Зараз закладаємо через довгострокові стратегічні цілі якісне підґрунтя для розвитку регіону. Цю ж роботу необхідно упроваджувати й на місцевому рівні.

Активу Черкаського району офіційно представили нового голову райдержадміністрації

У свою чергу, Володимир Клименко подякував Президенту України та очільнику Черкащини за довіру та запевнив, що прикладе максимум зусиль аби Черкаський район розвивався динамічно, а життя для мешканців було безпечним та комфортним. Відмітив про те, що район для нього є рідним, знає про специфіку, структуру і потенціал громад та готовий на тісну і плідну співпрацю з активом району.

Звертаючись до присутніх, голова районної ради Олексій Собко привітав Володимира Клименка із призначенням та зауважив, що посадовець має досвід роботи в Чигиринській райдержадміністрації, зарекомендував себе фаховим і компетентним в роботі, тому рішення про його призначення є логічним і правильним. На завершення свого виступу Олексій Собко побажав мужності, терпіння, успішного вирішення важливих завдань розвитку району спільними зусиллями.

Активу Черкаського району офіційно представили нового голову райдержадміністрації Активу Черкаського району офіційно представили нового голову райдержадміністрації

Також голову райдержадміністрації Володимира Клименка привітав Білозірський сільський голова Володимир Міцук в особі своїх колег, побажав новому керівнику району успіхів та натхнення у такій відповідальній, нелегкій та в той же час почесній роботі.

Довідка: Володимир Клименко народився 13 лютого 1982 року в с. Степанки Черкаського району Черкаської області. В 2010 році був обраний Степанківським сільським головою, в квітні 2015 року був призначений головою Чигиринської райдержадміністрації.

Активу Черкаського району офіційно представили нового голову райдержадміністрації

Організаційний відділ виконавчого апарату районної ради