Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Робота виконавчого апарату районної ради в умовах адаптивного карантину

Робота виконавчого апарату районної ради в умовах адаптивного карантину

Цього дня проведено нарада з працівниками виконавчого апарату районної ради з актуальних питань сьогодення.

На початку наради голова районної ради Олексій Собко зазначив, що рішенням Кабінету Міністрів України з 22 травня до 22 червня цього року починає діяти адаптивний карантин. На позачерговому засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийнято рішення про продовження карантинних заходів у Черкаському районі до 22 червня 2020 року. Cільським головам, головам об’єднаних територіальних громад рекомендовано розглянути питання щодо введення пом’якшувальних заходів, зокрема: надання послуг з перевезення пасажирів; проведення зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування; організацію навчально-виховного процесу у закладах дошкільної освіти; відновлення роботи готелів.

Відмічено про проведену роботу на минулому тижні виконавчого апарату районної ради, зокрема Гриценко І. В., в частині передачі у спільну власність територіальних громад сіл Черкаського району службового автотранспорту.

Попередньо заплановано нові терміни проведення заслуховування звітів фінансово-господарської діяльності організацій, установ, закладів спільної власності територіальних громад сіл Черкаського району та виконання фінансових планів комунальних підприємств Черкаської районної ради за 2019 рік та за І квартал 2020 року.

Окремо обговорено питання комунальної власності в частині безпосередньої діяльності спеціалізованого комунального підприємства «Райліс», господарського управління експлуатації приміщень Черкаської районної ради та комунального підприємства теплових мереж Черкаського району.

Під час наради узгоджено перелік основних заходів, які передбачені на поточному тижні та участь у них.

По закінченню наради головою ради були дані відповідні доручення працівникам виконавчого апарату.

Організаційний відділ виконавчого апарату районної ради