Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

24 грудня 2013 року відбулося засідання президії районної ради, яке провів голова районної ради Микола Смірнов

24 грудня 2013 року відбулося засідання президії районної ради, яке провів голова районної ради Микола Смірнов

24 грудня 2013 року відбулося засідання президії районної ради, яке провів голова районної ради Микола Смірнов.

На порядок денний засідання було внесено майже два з половиною десятки важливих різногалузевих питань. Попередньо вони були розглянуті на засіданнях профільних постійних комісій районної ради, та, незважаючи на це, окремі з них викликали різні думки й активну дискусію.

Таким чином, на тридцять першу сесію районної ради, яка відбудеться 26 грудня 2013 року, внесено ряд питань про виконання районних програм: розвитку галузі овочівництва Черкаського району на 2011-2015 роки; забезпечення потреб району в продовольчому зерні на 2008-2015 роки; районної цільової програми забезпечення збереженості документів Національного архівного фонду на 2011-2015 роки; поліпшення матеріально – технічної бази закладів охорони здоров’я комунальної власності Черкаського району на 2013 – 2015 роки; оздоровлення та відпочинку дітей Черкаського району на 2009-2013 роки та інші.

Крім цього, президія рекомендувала на розгляд сесії дві нові районні програми.

У ході розгляду питання про внесення змін до рішення районної ради від 25.12.2012 №21-3/VІ «Про районний бюджет на 2013 рік» члени президії заслухали інформацію начальника фінансового управління районної державної адміністрації, депутата районної ради Сергія Степанюка та підтримали проект відповідного рішення до розгляду на сесії.

Серед інших питань, які буде внесено на розгляд сесії, ряд питань, що стосуються управління майном районної комунальної власності.

Відділ інформаційного забезпечення та
взаємодії із засобами масової інформації
виконавчого апарату районної ради