Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

УВАГА! На Черкащині працює "гаряча лінія" з протидії поширенню коронавірусу: 0-800-508-876

УВАГА! На Черкащині працює

Цілодобову «гарячу лінію», за якою можна отримати актуальну інформацію з протидії поширенню коронавірусу на Черкащині, запустили в області. Оператори приймають дзвінки цілодобово за номером 0-800-508-876.

Кожне звернення фіксується. У телефонному режимі надаються всі необхідні консультації, а важлива інформація, що потребує перевірки, передається на опрацювання відповідним службам.

Фахівці обласного контактного центру нині надають консультації з актуальних питань та безлічі питань у різних сферах життєдіяльності. Контактний центр плідно співпрацює з громадськими організаціями, учасниками бойових дій, волонтерами, іншими соціальними групами. Це допомагає надавати консультації адресно та вичерпно.

Додамо також, що в області визначили лікарні, де надаватимуть невідкладну допомогу особам, у яких виявили симптоми COVID-19. Це – Черкаська міська інфекційна лікарня та інфекційне відділення Уманської міської лікарні, де є боксовані приміщення, де можна розмістити хворих з підозрою на коронавірусну інфекцію, аби уникнути їхнього контакту з іншими людьми.

Окрім того, усі медичні заклади на час карантину скасовують планові операції та госпіталізації у випадку загострення ситуації навколо поширення коронавірусу COVID-19.

Нагадаємо, на сесії обласної ради з резервного фонду на першочергові заходи з протидії коронавірусу на Черкащині спрямували 3 млн грн. Крім того, збільшили обсяг резервного бюджету області на 5,5 млн грн задля можливості своєчасного реагування на ситуацію з ужиттям заходів з протидії коронавірусу в регіоні.

За інформацією сайту Черкаської обласної ради