Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Підвищення кваліфікації сезонних працівників

Підвищення кваліфікації сезонних працівників

Не секрет, що люди, які шукають роботу за сприяння служби зайнятості, не рідко потребують підвищення кваліфікації, перепідготовки, а то і здобуття нової професії, яка є потрібною на ринку праці. Такі послуги можна отримати в службі зайнятості пройшовши професійне навчання.

Зокрема однією з категорій клієнтів, яка потребує підвищення кваліфікації є сезонні працівники. Сезонні роботи – це роботи, які у зв’язку з певними природнокліматичними умовами не можуть виконуватися протягом повного року та не перевищують 6 місяців.

Завдяки співпраці Черкаської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості з місцевими навчальними закладами, для колишніх робітників та спеціалістів агропідприємств Черкаського району є можливість проведення курсів цільового призначення з охорони праці та техніки безпеки у сільському господарстві.

Так, в лютому 2020 року 23 колишніх водіїв та трактористів з числа безробітних отримали підвищення кваліфікації на базі ТОВ «НЗ Черкаський навчально-курсовий комбінат» за навчальною програмою «Дотримання безпечних умов праці при експлуатації транспортних засобів на виробництві». Володимир, один із слухачів курсу, зазначив: «Під час навчання ми освіжили в пам’яті інформацію про техніку безпеки при транспортуванні вантажів та дорожньому русі. Особливо актуальною була інформація про нові зміни правил дорожнього руху в Україні».

Після закінчення навчання безробітні отримали посвідчення про підвищення кваліфікації та з початку сезонних робіт будуть працевлаштовані на підприємства агропромислового комплексу Черкаського району.

За інформацією Черкаської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості