Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

В Черкаському районі вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

В Черкаському районі вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

Указом Президента України №69/2015 на підтримку ініціатив громадськості та з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, встановлено в Україні День Героїв Небесної Сотні, який відзначати щорічно 20 лютого.

В центрі села Будище біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні зібралися жителі села, учнівська молодь разом з сільським головою Григорієм Приходьком та керівництво району для вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Звертаючись до присутніх голова районної ради Олексій Собко та заступник голови райдержадміністрації Петро Коренюк зазначили, що за весь час протистоянь Майдан став не просто столицею держави, а її серцем і душею. Він об'єднав десятки тисяч українців з різних областей, районів, які пліч-о-пліч до кінця боролися за єдність, незалежність і справедливість. На столичному Майдані не було бідних чи багатих, сильних чи слабких, як не було і немає Сходу чи Заходу... Рівність і братерство – основна рушійна сила, яка підкорила Україну та весь світ.

В Черкаському районі вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

Так на Майдані з'явилась ще одна сотня - Небесна. Кожен із них заплатив за свої переконання найвищу ціну - життя. І для нас є святим обов'язком гідно вшанувати Героїв. Щоб ми пам'ятали - хто і за що загинув. Щоб ми їх не зрадили.

Ми прагнемо й надалі розбудовувати власну країну - рівноправного члена великої європейської родини, яка, пройшовши крізь полум'я воєн та інші лихоліття, вибрала шлях єднання, миру, демократії і прогресу.

Також до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні було покладено квіти та хвилиною мовчання вшановано пам’ять про них.

Організаційний відділ виконавчого апарату районної ради